Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 255139

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:00

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ležící akt

    Položka č.: 255140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:02

    uhel, papír, 18,5 x 24,5 cm, sign DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 254545

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 07. 2021 15:34

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 255550

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2021 14:51

    litografie, 32,2 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Skřítek s dlouhým vousem

    Položka č.: 255555

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2021 14:56

    lept, 15 x 12,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 20/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét ženy

    Položka č.: 255557

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2021 14:58

    litografie, 1942, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1942, č. 3/6, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 257496

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2021 15:00

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 257499

    Plánované ukončení: 14. 07. 2021 15:03

    bibliofilie, 21 x 16 cm, 3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 193/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, složky listů vázané nití v papírové obáce, lehce natržená spodní část obálka ji…

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 257661

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2021 15:38

    olej, papír, 29 x 19,5 cm, sign. PD Jiřincová, rám, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zahranič…

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Ptáček na větvi

    Položka č.: 251975

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 07. 2021 18:19

    linoryt, 1985, 8,8 x 8,9 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 244253

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 20:36

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 251144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 18:10

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. PD L Jiřincová , č. 78/100, patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 251416

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 18:46

    kolorovaný linoryt, 9,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiřincová, drobná zažloutlá skvrnka PD, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)