Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 254545

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 15. 04. 2021 14:34

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    No.: 255139

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 15:58

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ležící akt

    No.: 255140

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 15:59

    uhel, papír, 18,5 x 24,5 cm, sign DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Snící

    No.: 255141

    Planned termination: 21. 04. 2021 16:00

    uhel, papír, 22,8 x 25 cm, sign PD L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    No.: 244253

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 03. 05. 2021 21:54

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír. Na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 251144

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 19:34

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. PD L Jiřincová , č. 78/100, patrné přeložení, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    No.: 251416

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 20:12

    kolorovaný linoryt, 9,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiřincová, drobná zažloutlá skvrnka PD, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Domek na lodi

    No.: 255425

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 22:16

    lept, 7 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 31/60, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Paví loď

    No.: 255426

    Planned termination: 06. 05. 2021 22:18

    kolorovaný lept, 8,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Loďka s květy

    No.: 255427

    Planned termination: 06. 05. 2021 22:20

    kolorovaný lept, 7,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Letní loďka

    No.: 255428

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 22:22

    lept, 6 x 9 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Surrealistický pohár

    No.: 255431

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 22:28

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.000 CZK (40 €)