Zdeněk Vlach

(1942-1999)

grafik, ilustrátor, scénický a filmový výtvarník, studium na Výtvarné škole v Praze

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Nahá láska

    Položka č.: 1641

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 13:22

    filmový plakát, 1986, 40,5 x 28,5 cm, značeno PU v tisku Vlach, francouzský film, režie: Yannick Bellonová, v hlavní roli Marléne Jobertová, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Excalibur

    Položka č.: 1638

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 13:19

    filmový plakát, 1982, 40,6 x 28,3 cm, britský film, režie: John Boorman, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Emmanuelle

    Položka č.: 1569

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 12:10

    filmový plakát, 1974, 40 x 27,5 cm, značeno PN v tisku Vlach, francouzský erotický film, režie: Just Jaeckin, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Běsi

    Položka č.: 1154

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2020 13:35

    filmový plakát, 1989, 41,5 x 28,5 cm, značeno PN v tisku Vlach, francouzský film, režie: Andrzej Wajdy, hrají: Isabelle Huppertová, Jerzy Radziwilowicz, Bernard Blier, Lambert Wilson, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Sborník Martinu Dyrynkovi

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. perokresba Z. Vlach, vyd. SČB, Praha, 1991, ex. 189/250 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 7, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Muž s transplantovaným mozkem

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 17:35

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1973, r. J. Doniol-Valcroze, nepatrná stopa po přeložení, na levé hraně trhlinka 0,5cm, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Jsem nebe

    Položka č.: 395

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 17:34

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. J. Kačer, nepatrná stopa po přeložení, v horní část 1cm trhlinka, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Klid noci

    Položka č.: 391

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 17:30

    filmový plakát, 1982, 40 x 28 cm, značeno PD v tisku Vlach, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Nahá láska

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 18:33

    filmový plakát, 1986, 40,5 x 28,5 cm, značeno PU v tisku Vlach, francouzský film, režie: Yannick Bellonová, v hlavní roli Marléne Jobertová, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Jsi falešný hráč

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 18:31

    filmový plakát, 1987, 40 x 28 cm, značeno PU v tisku Vlach, český film, režie: Zdeněk Zelenka, hrají: Roland Samek, Filip Moural, Iva Janžurová, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Černá punčocha

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 18:30

    filmový plakát, 1987, 40,5 x 28,5 cm, značeno PU v tisku Vlach, český film, režie: Vojtěch Měšťan, hrají: Milan Karpíšek, Petr Pospíchal, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Můj hříšný muž

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 18:29

    filmový plakát, 1987, 41 x 28 cm, značeno PD v tisku VLACH, český film, režie: Václav Matějka, hrají: Dagmar Veškrnová, Oldřich Kaiser, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Příliš velká šance

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 18:28

    filmový plakát, 1984, 40 x 28,5 cm, značeno PU v tisku VLACH, český film, režie: Ota Fuka, hrají: Jan Kanyza, Julie Jurištová, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)