Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Jméno růže
No.: 85Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 20:24
filmový plakát, 42x30cm, 1986, r. J.J. Annaud, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Emmanuelle
No.: 57Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 19:56
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. jaeckin, 1974, drobná trhlinka při pravém okraji, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Loď, Koruna
No.: 1034Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:13
2 x lept, 11 x 7; 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Vlach, č. 9/15; č. 3/26
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Lvíček
No.: 898Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:57
akvarel, papír, 15 x 15 cm, sign. PD Vlach, ilustrace do AHOJ
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids