Stanislav Holý

(1943-1998)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:06

    litografie, 72,5 x 56 cm, rám, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 671

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:05

    litografie, 72,5 x 56 cm, sign. DU Stanislav Holý, rám, č. 10/50, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jú a Hele

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:04

    kombinovaná technika, fix, pastel, papír, 20 x 30 cm, sign. vzadu St. Holý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    U stolečku

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 18:39

    serigrafie, 1999, 17,7 x 10,5 cm, sign. PD Holý, PF 2000, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Úsměv

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2017 18:25

    litografie, 1990, 13 x 9,6 cm, sign. DU S. Holý, č. 21/200, s textem: PF 1991, Karel Žižkovský s rodinou, DU věnovánbí: Pro Zuzanku!, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1991 Karel Žižkovský s rodinou

    Položka č.: 260292

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2021 18:48

    litografie, 1990, 12,9 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1990 Jana a Josef Runštukovi

    Položka č.: 260293

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2021 18:47

    litografie, 1989, 12,2 x 8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zvířata

    Položka č.: 260302

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2021 18:46

    litografie, 11,5 x 7,9 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1988 Karel Žižkovský s rodinou

    Položka č.: 260303

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2021 18:45

    litografie, 1987, 11,6 x 8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Muž s otvírákem

    Položka č.: 260304

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2021 18:44

    litografie, 12,8 x 9,7 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bublifuk

    Položka č.: 256014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 13:28

    litografie, 59,8 x 43,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 7/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno do světa

    Položka č.: 237751

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2021 18:13

    serigrafie, 12 x 8,7 cm, sign. DU Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)