• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:53

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:51

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Noční ptáček

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:44

    litografie, 1986, 27 x 21,8 cm, sign. PD Liesler 86, 42/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Do boje

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:41

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Stan

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:39

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    Rytíř

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:34

    pastelky, papír, 1919, 11,5 x 14,2 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Žiška

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:29

    pastelky, papír, 1919, 7 x 8,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Vpád nepřátel do hradu

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:24

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Položka č.: 738

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:12

    knižní litografie, 15 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    My tři králové jdeme k vám...

    Položka č.: 736

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:10

    knižní litografie, 14,5 x 9,5 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pletení věnců - jaro

    Položka č.: 735

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:09

    knižní litografie, 14 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Aristofanos Lysistrata

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:07

    lept s akvatintou, 1906, 8,8 x 12 cm, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:59

    serigrafie, 1978, 9 x 29,5 cm, sign. DU Jan Kubíček, P. F. 1979, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Ivana Kosková

    Ferbis Erotica

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:45

    olej, plátno, 1995, 155 x 125 cm, sign. LD Kosková 95, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Gratulantům

    Položka č.: 708

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:42

    3x suchá jehla, 1983, vše sign. DU VKomárek, k 55. narozeninám Vladimíra Komárka připravili: MUDr. L. Loubal a J. Mauler, vydáno v Nedvězí 1983, tento výtisk má č. 74/80, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Peter Klúčik

    Stroj s rameny

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:39

    lept, 1985, 10,5 x 14 cm, sign. PD P. Klúčik 85, rám, č. 14/50, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Winter Neprakta , W. Forman

    Haškova Lipnice

    Položka č.: 698

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:35

    tisk, foto, kresba, 15 x 11 cm, soubor 10 fotografií W. Formana, doplněných Nepraktovámi kresbami, 1961

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    Položka č.: 693

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:27

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Dívčí hlava

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:20

    pastel, plátno, 1989, 32 x 25 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:06

    litografie, 72,5 x 56 cm, rám, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 671

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:05

    litografie, 72,5 x 56 cm, sign. DU Stanislav Holý, rám, č. 10/50, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jú a Hele

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 11:04

    kombinovaná technika, fix, pastel, papír, 20 x 30 cm, sign. vzadu St. Holý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Foltýn - připsáno

    (1891-1976)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:50

    olej, karton, 39 x 55 cm, rám, vzadu štítek s popisem, přiložen posudek Dr. J. Hlušičky, předního znalce díla F. Foltýna, autora jeho monografií a řady výstav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900-1970)

    Z periferie

    Položka č.: 650

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:44

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 646

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Otta Dedek

    (1939)

    Chalupy

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:28

    pastel, papír, 45 x 62,5 cm, sign. LD Ota Dedek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Salvador Dalí (after)

    Položka č.: 632

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:26

    ofsetlitografie, 1977/1996, 68 x 48 cm, /5000, na zadní straně popsáno a ručně číslováno, Antikvariát Dlážděná

  • L. Beran

    Chalupa s vlčími máky a slunečnicemi

    Položka č.: 615

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:09

    olej, plátno, 79 x 61 cm, sign. PD L. Beran, rám

  • Eduard Antal

    (1929-2011)

    Kompozícia

    Položka č.: 610

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 10:07

    slepotisk, 1970, 16 x 16 cm, sign. PD E. Antal 1970, 43/190, po pravém okraji (rozích) mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    František Tichý, 1950

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 12:27

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu