• Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.25

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:50

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.22

    Položka č.: 110

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:49

  • Ludovít (Ludvík) Csordák

    (1864-1937)

    U jezírka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:18

    olej na plátně fixovaném na kartonu, 39 x 49,5 cm, sign. PD , původní blondel rám, Ľudovít Csordák (1864–1937) patří k významným představitelům slovenského malířství přelomu 19. a 20. století. Prvním jeho učitelem na gymnáziu byl malíř Béla Klimkovics, následně studoval Školu pro vzdělávání učitelů …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Oldřich Jelínek

    Příběh letectví

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:58

    litografie, 63,5 x 45,5 cm, rám, český malíř, grafik a ilustrátor, Oldřich Jelínek, se proslavil svými ilustracemi, v nichž dominovaly náměty žen, automobilů a letadel. Vystudoval na pražské Akademii u prof. Antonína Pelce, kde se setkal s Adolfem Bornem, s nímž poté tvořil výraznou ilustrátorskou d…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: 7 000 - 9 000 CZK

  • Jan Zrzavý

    Náčrt k illustraci Shakespearovských Sonetů

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:07

    tužka, papír, 1953, 20 x 15,5 cm, PD monogr. J. Z. 53, rám, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy, se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy často obohacoval o sugestivn…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 Kč CZK

  • Milan Dobeš

    Pohyb symetrický

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:03

    serigrafie, 2009, 35 x 47 cm, sign. PD M. Dobeš, č. 12/25, na zadní straně popsáno, v soupisu uveden rozměr papíru 50 x 70 cm, koncem padesátých let se jako jeden z prvních autorů na světě začal věnovat optickému umění. Práce v tomto duchu vzbudily u odborné veřejnosti velký zájem hlavně v zahraničí…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka (Givrage)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:00

    mrazovka, papír, 1965/1966, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, na zadní straně popsáno, pro Janoška je typické neustálé experimentování s výtvarnými technikami. Je řazen k radikální skupině tvůrců českého informelu z počátku 60. let. Koncem 50. let tvořil abstraktní obrazce na fotografických pa…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Přístavy

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:09

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při okrajích nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Napájení dobytka

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:08

    mědirytina, 14,7 x 22 cm, PD značeno A.H. Payne, na papíře několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samec)

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:07

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, mladý)

    Položka č.: 1185

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, dospělý)

    Položka č.: 1184

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:04

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj, zažloutlý okraj a místy hnědé skvrnky, DU natžený papír cca 1 cm, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Dřemlík tundrový (samec)

    Položka č.: 1183

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:03

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a popisech), …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, mladá)

    Položka č.: 1182

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malý samec, mladý)

    Položka č.: 1181

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:01

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, dospělá)

    Položka č.: 1180

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 18:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Gihaut

    Dilligence Lafitte Gaillard

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:59

    ručně kolorovaná litografie, 1828, 22 x 37,7 cm, značeno PD na kameni Lith. de Gihaut fréres, mírně zažloutlý papír, utržené a přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:58

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1177

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:57

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 1176

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:56

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:55

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Franz Xavier von Pausinger

    (1839-1915)

    Poutníci

    Položka č.: 1174

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:54

    kolorovaná mědirytina, 15,4 x 24,5 cm, značeno PD F. v Pausinger, mírně zažloutlý papír, na okrajích mimo tisk nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Veritable Portrait du tres fameux Seigneur messire Quinquenpoix

    Položka č.: 1173

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:53

    mědirytina, 1720, 20,2 x 30,6 cm, zašlý papír, několika krát přeložen, kousek papíru na pravém okraji odřezán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Johann Christoph Weigel

    (1654-1725)

    Der Flora schönsster Garten schmuckt

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:52

    kolorovaná mědirytina, 20,5 x 14,7 cm, papírová pasparta, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Porážka francouzů v Holandsku

    Položka č.: 1171

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:51

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Joseph Adalbert Hellich

    (1807/10-1870)

    V doprovodu andělů

    Položka č.: 1170

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:50

    mědirytina, 22 x 16,7 cm, značeno LD J. A. Hellich inv. et pinx., PD C. Wiesner sc., nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Japonské tiskoviny

    Položka č.: 1169

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:49

    5x volný list, 31 x 23,5 cm, 3x japonský text tištěný na japanu, 1x ozdobný dopisní papír, 1x část japonských dobových novin, celkově lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Mušketýr

    Položka č.: 1168

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:48

    akvarel, tuš, papír, 21 x 15,3 cm, monogr.PD. FN, Chceš-li černou mít, pak hleď namíchat modrou a hněď, neboť žádný mistr v světě nemá černou na paletě. (Samozřejmě ji tam má, jenom že to neřiká). Když už černou, potom už jenom sytou čínskou tuš., dobrý stav, na pravé straně zezadu malinko přehlé, A…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s mísou citrónů

    Položka č.: 1167

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:47

    akvarel, tuš, papír, 21 x 15,3 cm, monogr.PD. FN, Červeň se dá odlišit podle společenských tříd: prostá červeň z dětských tváří a z fáborů chasy září. Nachem oděn bývá král, purpur nosí kardinál, prapor, jejž lid nese chudý, jako v poli mák je rudý., dobrý stav, na pravé straně zezadu malinko přehlé…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)