Různí autoři

SEZNAM AUTORŮ

  • Různí autoři

    Konvolut grafik a kreseb

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:26

    40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Praha v několika pohledech

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:11

    bibliofilie

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Soubor 10 litografií

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    10x litografie, 1944, 57 x 42 cm, vše signováno, Kompletní soubor deseti litografií od autorů: Josef Brož, F. Gross, F. Hudeček, J. Kaplický, C. Majerník, V.V. Novák, V. Rabas, M. Salcman, V. Sivko, L. Šimák. Volnélisty v původním papírovém přebalu. Vydal výtvarný odbor umělecké besedy v Praze 1944,…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Různí autoři

    Škola české grotesky

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    3x grafika, 1993, 62 x 44 cm, jednotlivé listy signovány, Jiří Sopko, Karel Nepraš, Vladimír Kokolia, album se třemi grafickými listy, 50 exemplářů, první z bibliofilské edice Odysseus s úvodním textem Josefa Kroutvora , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Konvolut výstavních letáků (18ks)

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 13:33

    letáky, 24 x 16 cm

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Hornické Příbramsko

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    konvolut grafických listů, soubor 10 grafických listů, autoři Emil Kotrba, Ladislav Kašpar, Zdeněk Mézl, Rastislav Michal, Miroslav Černý, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, formát A4, vše signováno

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Chrudim 1980, Sborník drobné grafiky

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Orest Dubay, Josef Liesler, Ota Janeček, L. J. Kašpar, Vladimír Suchánek, Naděžda Synecká, Karel Šafář, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 105, vše sign., rozměr 25 x 18 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Chrudim 1986, Sborník drobné grafiky

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Jan Hlína, Jaroslav Hořánek, Zdeněk Mézl, Naděžda Plíšková, Karel Oberthor, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 243, vše sign, rozměr 25 x 17,5 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Chrudim 1983, Sborník drobné grafiky

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Ludmila Jiřincová, Karel Beneš, Adolf Born, Bohuslav Knobloch, Jindřich Pileček, Jaroslav Uiberlay, vydal Klub přátel výtvarného umění Díla, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 131, vše sign., rozměr souboru 24,5 x 18 cm

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    7 Exlibris

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor sedmi signovaných grafických listů, autoři Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová, Michaela Lesařová Roubíčková, Veruna Melčáková uneková, Václav Pokorný, vydáno 150 výtisků, rozměr 21,5 x 16 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Dítě život mír

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor pěti grafických listů vydal a z hloubky vytiskl 1979 Jan Mauler, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Ludmila Jandová, Vladimír Komárek, Ladislav Rusek, výtisk číslo 21, formát A4, vše signované

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Konvolut moravských folklorních vzorů

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    25 x kombinovaná technika, tempera, papír

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy spisovatelů

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    rukopis, na rubu podepsáni: Drago Jančar, Dane Zajc, Alenka Puhar, Jan Beneš, Karin Clark, Ivan Minatti, Alasdair MacKinnon, Ursula Heinze de Lorenzo, Hans van de Waarsenburg a J. Šalamoun (?), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy českých a německých literátů

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    rukopis, na rubu podepsáni: Angela Kraus, Wulf Kirsten, Vjačeslav Kuprijanov, Oskar Pastior, Urs Jaeggi, Zehra Cirak, Petr Prouza a Alexandr Kliment, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    k 90. narozeninám Fr. Dvořáka

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 5x sign. suchá jehla (A. Antonová, K. Beneš, D. Benešová, M. Janáček a H. Tesařová), 2x lept (J. Kábrt, J. Šindler), 1x sign. komb. technika R. Karpaš a 1x sign. akvatinta J. Švihla, básně s podpisy autorů J. Hrubý, L. Kundera, Fr. Novotný, J. Štroblová a J. Žáček, vyd. Josef Vinklát, L…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Ostrava

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1x sign. lept Karel Haber, 1x sign. litografie Vlad. Kristin, 1x sign. dřevoryt Jan Sládek, 1x sign. linoryt Vlad. Kristin, u příl. 4. sjezdu Moravských bibliofilů a exlibristů, vydala Mor.-Ostravská spořitelna, Mor. Ostrava 1931, ex. 119/250, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Konvolut korespondence s Dr. Hrdinou

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    10x dopis, Dalibor Chatrný, M. Houra, V. Fiala, Peterka, Flejšar a další

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Konvolut korespondence s Dr. Hrdinou

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    10x dopis, Hartingerová, Cipár, Hadlač, Hlava, Rusek, B. S. Urban, Gažovič

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Vladimír Boudník 70

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofile, 4 x grafický list, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, K nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivana Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Ten…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Konvolut grafik pro Česko-Slovensko-Švýcarskou zdravotnickou společnost

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    19x různé grafické techniky, 1995, sign. vše, č. XVIII/200, autoři: Jan Barták, Adolf Born, Jaroslav Dajč, Jan Hrubý, Josef Istler, Vladimír Jiránek, Jaroslav Králík, Vladimír Nagaj, Kornelie Němečková, Miloš Nesvadba, Marie Plotěná, Pavel Rak, Vladimír Renčín, Jiří Slíva, Vlasta Švejdová, Karel Tei…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Grafický špalíček 1982

    Položka č.: 280133

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:59

    16x grafika, 1982, 15 x 11 cm, vše signováno, šestnáct volných listů v přebalu, formát 15 x 11 cm, vydal Klub přátel výtvarného umění, autoři grafik: K.Beneš, V.Dlouhý, V.Drápal, M.Erazim, Z.Fuksa, P.Hampl, J.Holoubek, B. Housa, K. Hruška, E. Janíčková, J. Klápště, J. Otava, J. Růžička, E. Sendlerov…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186551

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2023 15:16

    bibliofilie, dřevoryt K. Svolinský, litografie V. Sedláček, 2x dřevoryt K. Štěch, dřevoryt K. Mašek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 265641

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:21

    album, 51,5 x 39 cm, 12 sign. leptů: P. Dillinger, V. Fiala (dřevoryty v textu, desky a úprava), F. Kobliha, Ant. Majer, K. Müller, A. Nauman, V. Pukl, 2x V. Silovský, T.F. Šimon, K. Vik, úvodní slovo V. Hrudka, vydal Hollar, Praha 1937, Ex. 39/100, na holandu Pannekoek, volné listy v polokožených d…

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Český filmový plakát 20. století

    Položka č.: 267946

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:26

    filmový plakát, 66 x 88,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook