• Jiří Bernard

    V předklonu

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:09

    lept, akvatinta, 33 x 21,5 cm, sign. PD , rám, 24/75, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Václav Bláha

    Nohy

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:07

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jindřich Bajgar

    (1913-1991)

    Kompozice pro XVII. Divadelní Máj v Krnově

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:05

    linoryt, 1973, 27,3 x 40 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1973, 33117, LD věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Mikuláš Axmann

    Betlém

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:02

    litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Louka č. 1

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:01

    monotyp, 2011, 42 x 29,5 cm, sign. LD Richard Augustin, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiřina Adamcová

    (1927)

    Vzkříšení II.

    Položka č.: 333

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:00

    linoryt, kombinovaná technika, papír, 1995, 52 x 42 cm, sign. LD Jiřina Adamcová 95, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Svazu čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 20 cm, sign. PD Janošek 1960, při okraji lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrohnědá

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    strukturální grafika, 1960, 16 x 20,1 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Čestmír Janošek

    Rýhy

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    strukturální grafika, 1962, 19,5 x 20,3 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Čestmír Janošek

    Červený bod

    Položka č.: 64

    monotyp, 1961, 25,5 x 17,8 cm, sign. PD Česta 1961, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Bílý kruh

    Položka č.: 63

    strukturální grafika, 1962, 20,9 x 35,6 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Spirála

    Položka č.: 62

    strukturální grafika, 1962, 19,9 x 34,8 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Z koše

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    strukturální grafika, 1962, 21,7 x 42 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 V.

    Položka č.: 56

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 IV.

    Položka č.: 55

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 III.

    Položka č.: 54

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 II.

    Položka č.: 52

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    tuš, papír, 30 x 42 cm, PD značeno 28.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Znamení 2

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    mrazovka, 1965/66, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Domy

    Položka č.: 30

    mrazovka, 31 x 58 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Růžový kruh

    Položka č.: 28

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    mrazovka, kombinovaná technika, 88 x 62,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    J. Škoch: Bohuslav Reynek - pastýř osamělých srdcí

    Položka č.: 1586

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:33

    kniha, podepsaná a číslovaná (46/50) fotografie J. Škocha na třetí str. obálky, fotomontáže z cyklu Petrkov B. Reynka, vyd. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2009, úv. sl. Michal Bauer, 1000 výtisků, brož, nestr., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. …

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    I. Blatný: Jedna, dvě, tři, čtyři, pět

    Položka č.: 1583

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:30

    kniha, bar. il. a il. na deskách K. Lhoták, vyd. Fr. Borový, Praha, 1947, pův. plpl. vazba, 74s., odřené a mírně zašlé okraje desek, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Hospodářská komora Plzeň

    Položka č.: 1575

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:22

    bibliofilie, 5x sign. bar. litografie M. Rittstein, I. Komárek, I. Ouhel, J. Stretti a R. Konvička, text Vladislav Krátký a Jindřich Šilhavý, vyd. Aulos, Praha, 2003, ex. 183A/200, celkem 400 výtisků, vydáno k 10. výročí, brož s ob. a ochranným pouzdrem, 42s., výborný stav , Antikvariát Ostrovní, st…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Pozdrav Moravy 1928

    Položka č.: 1568

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:15

    bibliofilie, trojbarvotiskové reprod. obrazů F. Hlavicy, lit. dopr. J. Mahen., graf. upr. V. Sach, vyd. Barvič a Novotný, Brno, 1928, zlacený relief na deskách, volné listy v plátěném pouzdře, nestr., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných um…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel (baron) z Reichenbachu

    (1788-1869)

    Ódicko-magnetické listy

    Položka č.: 1552

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 06:59

    kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1923, 1. vydání, přel. E. Hauner a V. Seifert, clpl. přev., 60s., výborný stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    M. Herold: Drobné mince

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 06:41

    bibliofilie, dřevoryt J. Hodek, vyd. Mojmír Herold nákl. vlastním, Plzeň, 1936, autorův podp. s věnováním na patitulu, 400 výtisků, sešit s ob., 27s., horní okraj obálky lehce potrhaný, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze…

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Virta

    (1925-2008)

    Akty Zdeňka Virta

    Položka č.: 1512

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 06:19

    fotografie, soubor 15 fotografií ze snímků Z. Virta, vyd. Orbis, Praha, 1967, volné listy s obálkou, fotografie bez vady, obálka v přehybech lehce opotřebená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu