Jezero

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:17

    olej, plátno, 32 x 41 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Alois Moravec

    Tanec s vílou

    Položka č.: 930

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:12

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Radan Wagner

    Tři symboly

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:54

    suchá jehla, 1992, 39,8 x 29,6 cm, sign. PD Radan Wagner 92, č. 24/120, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Leonard Rotter

    (1895-1963)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 906

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:48

    olej, karton, 21,5 x 30,5 cm, sign. LD Leonard Rotter, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Boudy a J. Maudera na Státní průmyslové škole v Praze, poté studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:32

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Novoročenka

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:15

    dřevoryt, 9,3 x 7,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stříbrná špacírka

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:54

    litografie, 30,5 x 46,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 60/70, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 846

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:48

    olej, karton, 26 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Karel Štětkař

    (1918-1999)

    Za právo na chléb

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:35

    kombinovaná technika, 85 x 63 cm, sign. PD K. Štětkař, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 831

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:33

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 20/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

  • J. Steinský

    Před bouří

    Položka č.: 830

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:32

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Poš

    Cizí tlumočníci

    Položka č.: 826

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:28

    litografie, 1985, 48,8 x 32,7 cm, sign. PD Petr Poš 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Broučí písmo III.

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:25

    lept, 1996, 49,2 x 35,6 cm, sign. PD J. Otava 1996, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Na vodě

    Položka č.: 820

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:22

    tuž, papír, 1942, 13 x 23 cm, PD monogr. Š 42

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    PF 2002 Kurovských

    Položka č.: 816

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:18

    pastel, velur, 2001, 48 x 64,8 cm, sign. DU Miloš Alena Lenka, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Starý muž

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:08

    suchá jehla, 1994, 24,7 x 19,5 cm, sign. PD Isaac Celnikier, LD věnování Josefu Hejzlarovi, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Mlok

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:02

    litografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Le Cantiques des Cantiques

    Položka č.: 798

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:00

    dřevoryt, 1905, 36,5 x 27 cm, zažloutlý papír, na okrajích otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 797

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:59

    dřevoryt, 1905, 30 x 24 cm, LD značeno v tisku K, rám, na rámu drobné oděrky, místy odřeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Alberto Moran Socorro

    (1981)

    Mi último sueňo!...

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:17

    kombinovaná technika, plátno, 2015, 70 x 49,5 cm, sign. PD Asocorro 2015, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Monogramista P.L.

    Na ulici

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:45

    olej, plátno, 69 x 89 cm, monogr. PD P. L., rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Jana Reinerová

    Dvůr v Liliovce

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:38

    kombinovaná technika, sololit, kolem r. 1970, 26 x 21 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU a datace 1970 (původní cena 2500 Kčs), původní rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 713

    olej, sololit, 51,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Na podzim

    Položka č.: 711

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:36

    olej, karton, 62 x 48 cm, rám

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 707

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:29

    pastel, papír, 62,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Chůze s hadí ženou

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:11

    síťotisk, 2011, 47 x 33 cm, sign. LD. Brázda 2011, č. 70/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:53

    litografei, 1970, 50 x 33,8 cm, sign. DU Oberthor 70, rám, č. 4/150, vzadu autorský štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Hodr Karel

    (1910)

    Motiv od Žamberka

    Položka č.: 662

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:48

    olej, sololit, 48 x 64 cm, sign. PD K. Hodr, rám, na rámu kovový štítek Karel Hodr, vzadu popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Svoboda Karel

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:28

    olej, sololit, 2006, 63 x 45,5 cm, sign. PD Svoboda 2006, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Ota Janeček

    Havran

    Položka č.: 641

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:27

    lept, suchá jehla, 1984, 20 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček 84, rám, 5/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar