• Oldřich Kulhánek

    Metamorphosis

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    lept, 2011, 21 x 14,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vajíčko

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    lept, 1970, 37 x 24,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, autorský tisk, zažloutlý papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris (Karel Schmerzer) Tizian Vecellio

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 2.750 CZK (102 €)

    lept, 2011, 22 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.750 CZK (102 €)

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2014)

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    litografie, 1994, 15 x 21 cm, sing. DU Oldřich Kulhánek 94

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Most

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    akvarel, papír, 1969, 16,1 x 16,4 cm, sign. PD Beneš 69, nalepeno na papíře. Vlastimil Beneš je často spojován s umělci Skupiny 42 s nimiž ho spojují generační i názorové souvislosti. Přesto jeho tvorbu charakterizuje spíše vyhraněná individualita těžko zařaditelná do obecně formulovaných uměleckých…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    tužka, akvarel, papír, 1941, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Beneš 41, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Sedící akt

    Položka č.: 266

    tužka, papír, oboustranná kresba, 1941, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD Beneš 41, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Čtenářka

    Položka č.: 265

    akvarel, papír, oboustranná kresba, 27,4 x 19 cm, sign. PD Beneš, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Po dešti

    Položka č.: 258

    litografie, 1993, 49 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, rám, č. 94/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fernet II

    Položka č.: 257

    litografie, 1991, 53 x 42,5 cm, sign. DU Bím 91, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Fernet

    Položka č.: 256

    litografie, 42,5 x 53 cm, sign. DU Bím, rám, autorský tisk II/IV., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Aleš Lamr

    Hvězda

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    akvarel, papír, 1992, 20,5 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jú a Hele

    Položka č.: 246

    kombinovaná technika, fix, pastel, papír, 27 x 38 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko Komise SČVU při televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Jiří Slíva

    Hommage a Giorgio de Chirico

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Jiří Slíva

    Kafkafé

    Položka č.: 236

    litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Baspárek

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    litografie, 37,5 x 26 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 66/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jiří Slíva

    Tučňák

    Položka č.: 234

    litografie, 43 x 31,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Tango paradiso

    Položka č.: 233

    litografie, 42 x 28 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Bubeník

    Položka č.: 232

    litografie, 38 x 30 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Coffee

    Položka č.: 231

    litografie, 32 x 37 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Left hand blues

    Položka č.: 230

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Old czech jazz

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    litografie, 30,7 x 24 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Jiří Slíva

    Dalekohled

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    litografie, 22 x 16 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jiří Slíva

    Ještěrky

    Položka č.: 226

    litografie, 21 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jiří Slíva

    Gramofon

    Položka č.: 225

    litografie, 24 x 21 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Veslice

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    litografie, 21,5 x 14,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Slíva

    Vývrtky

    Položka č.: 223

    litografie, 20,8 x 10,6 cm, sign. DU Jiří Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Slíva

    Pusa

    Položka č.: 222

    litografie, 16 x 16 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Slíva

    Sex

    Položka č.: 221

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Slíva

    Weding drink

    Položka č.: 220

    litografie, 20 x 15 cm, sign. DU Jiří Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)