• František Matoušek

    (1967)

    Parlament

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    serigrafie, 2015, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Matoušek 2015, č. 14/77, vzadu věnování, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    litografie, 1988, 40,8 x 29,7 cm, sign. PD Jos. Hampl 88, rám, č. 87/95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Winfred Gaul

    (1928-2003)

    Položka č.: 230

    serigrafie, 1970, 45 x 45 cm, sign. PD Gaul 70, č. 55/100

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Winfred Gaul

    (1928-2003)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 229

    serigrafie, 34,1 x 50,7 cm, sign. PD Gaul, č. 54/100

  • Ewa Nemoudry

    Memoáry

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 17/70, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Emma Srncová

    Malé kotě

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    litografie, 2012, 19,8 x 13,1 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 19/99

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Faust a Markétka

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    pastel, velur, 65 x 48 cm, sign. PD Kurovský, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Barokní hádanka (Studie 7)

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (815 €)

    akryl, olej, plátno, 2018, 80 x 70 cm, sign. zezadu Leoš Suchan 2018, obraz je parafrází Rembrandtova obrazu Lukrécie. U Rembrandta Suchana vždy zajímala barevnost a struktura, jakou je obraz tvořen, téma bylo vedlejší. V tomto obraze tedy odstranil jakoukoliv popisnost a soustředil se jen na abstr…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (815 €)

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Citrusy

    Položka č.: 170

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. zezadu Leoš Suchan 2018, ve své tvorbě se Leoš Suchan zaměřuje na dvě krajní polohy malby. Je to malba realistická a malba čistě abstraktní, někdy se tyto dva odlišné přístupy snaží kombinovat na jednom díle. U malby popisné si vybírá témata zcela všední, která …

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Terezie Límanová

    TJ Radlice

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, plátno, 2016, 80,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Terezie Límanová, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Vladimír Suchý

    (1923-1998)

    Portrét herce Martina Růžka

    Položka č.: 149

    olej, plátno, 1978, 80 x 85 cm, sign. PD Vlad. Suchý 78, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jitka Hilská

    Sluneční louka

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    olej, plátno, 66 x 68 cm, sign. PD Hilská, rám, Jitka Hilská se obrací pro inspiraci k přírodě a zároveń do sebe, své vnitřní krajiny, jak dokádá i tento obraz, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Radek Habelt

    (1967)

    Masky

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Radek Habelt 6. 1. 2019, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Radek Habelt

    (1967)

    Den trifidů

    Položka č.: 144

  • Rudolf Moško

    (1926)

    Samota u Siekelovcov

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 2003, 92 x 82 cm, Rudolf Moško (nar. 1926, Trenčianska Teplá) je renomovaný slovenský malíř, zaměřený především na krajinomalbu a zátiší. V letech 1946 – 1949 studoval na oddělení kreslení a malování při SVŠT v Bratislavě (prof. G. Mallý, J. Mudroch, D. Milly), v rámci „očistného demok…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Ona a on

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 94, 39/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Položka č.: 132

    suchá jehla, 1985, 40,5 x 49,5 cm, sign. PD J. J. Králík 1985, rám, autorský tisk II/5, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Josef Liesler

    Ani anděl ani chrám

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Ruprecht Geiger

    (1908-2009)

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    sítotisk, 60 x 60 cm, sign. PD, č. 436/500, pokrčený okraj

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Ruprecht Geiger

    (1908-2009)

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    sítotisk, 70 x 50 cm, sign. vzadu, č. 39/150

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    airbrush, papír, 2008, 76 x 108 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2008, rám, č. 6 / A. P. III, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je fakt, že za hra…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    V řadě

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (963 €)

    tempera, papír, podlepeno na kartonu, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 08, rám, Lubomír Typlt patří k těm výraznějším umělcům na české současné výtvarné scéně. Co se týče motivů, opakují se v jeho obrazech určitá témata. „Alegorizované“ dětské postavy v Typltových obrazech balancují na hranici vážno…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (963 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Za školou II.

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.112 €)

    olej, plátno, 2015, 150 x 130 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.112 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů II

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    akryl, plátno, 2017, 70,5 x 50 cm, sign. PD Grimmich 17, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je …

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

  • Jaroslav Róna

    Návrh na pomník

    Položka č.: 91

    3x tuš, papír, 42 x 29,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiří Ptáček

    Kameny

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1990, 86 x 59 cm, sign. DU Ptáček 90, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Report from the nature 001

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 41.000 CZK (1.519 €)

    olej, plátno, 2018, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín 2018, Zbyněk Havlín absolvoval ateliér intermediální tvorby u M. Knížáka v roce 2004. Během své kariéry se etabloval i v zahraničí (Rakousko, Německo), několik let žil ve Vídni. Ve svých živelně podaných expresivních malbách zaznamenává rozmanité p…

    Aktuální cena: 41.000 CZK (1.519 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vodopád

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.556 €)

    akryl, plátno, 2015, 120 x 70 cm, sign. vzadu Hábl, kvalitní opakovaně vystavovaná práce od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.556 €)

  • Terezie Límanová

    Tenis - Šmukýřka

    Položka č.: 77

    olej, plátno, 2016, 60 x 49,5 cm, sign. na zadní straně Terezie Límanová, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná