Wien Freyung

    Položka č.: 1127

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:54

    lept, 20 x 15 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 1125

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:52

    lept, 19,7 x 26,7 cm, sign. PD Emil Wänke, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Štramberk

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:46

    lept, akvatinta, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Klingenberg

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:38

    ocelorytina, 1938, 11,6 x 15,7 cm, značeno LD v desce Gez. v. Würbs a PD Durch C. Susemihl & Sohn in Darmst, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Hohenfurth (Cisterciácký klášter Vyšší Brod)

    Položka č.: 1109

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:36

    ocelorytina, 1938, 10,2 x 15,3 cm, značeno LD v desce Würbs del. a PD E. Höfer sc., ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Die Kleinseite mit dem Hradschin in Prag

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:32

    mědirytina, 12,3 x 16,3 cm, značeno LD Gel. v. Ludwig Lange, PD Stahlst. v. Joh. Poppel, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Sternberg (hrad Šternberk)

    Položka č.: 1103

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:30

    mědirytina, 9,9 x 15,5 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Mělnický zámek

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:29

    mědirytina, 19. století, 13,2 x 17,5 cm, značeno LD v desce Wilhelm Kandler fec. a PD Aus der Kunst - Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig. , mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:27

    10x dřevoryt, 1968, přebal 30 x 21,5 cm, 9x signováno, 28/150, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    A.S.Puškin: Můj rodokmen

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:19

    bibliofilie, 10 litografií, první podepsaná a úprava K. Svolinský, přel. Fr. Táborský, vydal J. Hanuš, 1937, vytiskla průmyslová tiskárna Praha, nestr., sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    Trocha kreslené poezie nikoho nezabije

    Položka č.: 1091

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:18

    katalog, 100 kreseb J. Suchého a Jiřího Šlitra, výběr kreseb a úprava St. Fremunt, vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1984, 100 listů, volné listy v papírových deskách, ed. Malá groteska sv. 4, stav velmi dobrý , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Triptych

    Položka č.: 1088

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:15

    bibliofilie, soukromý tisk, Tasov 1960, 8 s., sešit, na ob. iniciály JD, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ilja Hurník

    (1922-2013)

    Dějeprava hudební

    Položka č.: 1083

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:10

    kniha, podpis Ilja Hurník, ilustrace a návrh předsádek a vazby A. Born, kolibří vydání, ed. Lyra Pragensis sv.72, vydal Supraphon, Praha 1986, 117 s., kož. vazba se zlacenou kresbou, desky prohnuté, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Severák

    Láska lékařem

    Položka č.: 1078

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:05

    kniha, podpis na patitulu J. Severák, vyd. F.J. Müller, Praha, 1940, clpl. vazba s obálkou, 69s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    František Tichý (Kresby)

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:04

    kniha, podpis a dedikace na patitulu Fr. Dvořák, vyd. NČSVU, Praha, 1959, obs. velké množství čb. vyobrazení děl Fr. Tichého, brož s obálkou, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Massimo Liberti

    Segno, Essenza Presenza

    Položka č.: 1074

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:01

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě, vyd. Istituto Italiano di Cultura, Praha, 1994, řada bar. vyobr. děl, brož, nestr., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Franta Kocourek

    (1901-1942)

    O slávě živého slova (Zdravice Moravě - jaro 1939)

    Položka č.: 1072

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:59

    kniha, podpis s věnováním na patitulu Fr. Kocourek, vyd. Dědictví Havlíčkovo, Brno, 1939, 400 výtisků na přepychovém papíře, brož, 44s., lehce ušpiněná ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:56

    kniha, 1971, 23,5 x 28 cm, 80 stran, dílo obsahuje 70 reprodukcí, vydal Odeon v r. 1971, přebal zašpiněn a mírně potrhán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Egon Hostovský

    (1908-1973)

    Dům bez pána

    Položka č.: 1065

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:52

    kniha s podpisem, 1937, 18,5 x 13 cm, Praha, Družstevní práce, vazba nepůvodní, poloplátěná, 255 stran, dedikace autora, stav dobrý, pár listů ušpiněno, půlka titulní strany odstraněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Klára Hofbauerová - Heyrovská

    (1882-1957)

    Mezi vědci a umělci

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:50

    kniha s podpisem, 1947, 20,5 x 13,5 cm, Praha, Jos. R. Vilímek, 1947, vazba původní, polokožená, 456 stran, podpis autorky, stav dobrý, vazba odřená, ošoupaná, celkově opotřebená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Korrespondence mezi Abaelardem a Heloisou

    Položka č.: 1054

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:41

    kniha, obs. velké mn. pův. vinět a obrazů A. Dürera, vyd. Václav Stoklas, Praha, 1913, plpl. převazba, 235s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Jiří Karen: Don Quijote in uns

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:40

    bibliofilie, sign. litografie a 2 ilustrace v textu V. Sivko, německý text, doslov Jaroslav Med, úprava, sazba a tisk na ručním lisu Alois Chvála, 1973, 100 výtisků, 32 str., volné listy v deskách, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. …

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)