• Různí autoři

    Karel Hynek Mácha očima grafiků II. (1810-1985)

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x původní grafický list J. Bauch, J. Hadlač, J. Istler, O. Janeček, L. Jiřincová, A. Laufrová, J. Liesler, B. Reynek (novotisk Motýlek), J. Souček a V. Zykmund (vyjma Reynka vše signováno), v tiráži avizovaný graf. list J. Součka chybí, vyd. Josef Stejskal, Polička, 1985, ex. 16/70 na …

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Různí autoři

    Karel Hynek Mácha očima grafiků I. (1810-1980)

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    bibliofilie, 11x původní signovaný grafický list: E. Bednářová, L. Jandová, V. Komárek, J. Pileček, D. Puchnarová, V. Suchánek, K. Šafář, J. Šindler, J. Škarohlíd, K. Štanclová a B.S. Urban (vše signováno), vyd. Josef Stejskal, Polička, 1981, ex. 30/60, ke 170. výroční narození K.H. Máchy, volné lis…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Dušan Kállay

    Videnie svätého Jána

    Položka č.: 318

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept D. Kállay, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2013, ex. 23/140, Edice Biblos, sv. 55, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • René Řebec

    (1969)

    Příběhy Starého zákona

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    bibliofilie, 10x sign. barevná serigrafie R. Řebec, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2012, ex. 75/100, Edice Biblos, sv. 54, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Píseň písní

    Položka č.: 316

    bibliofilie, 10x sign. suchá jehla T. Hřivnáč, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2010, ex. 48/100, Edice Biblos, sv. 53, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.850 CZK (106 €)

  • Jiří Slíva

    Rány egyptské

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    bibliofilie, 1x sign. lept J. Slíva, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2009, ex. 39/100, Edice Biblos, sv. 52, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Eva Vlasáková

    Apokalypsa

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept E. Vlasáková, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2008, ex. 46/100, Edice Biblos, sv. 51, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jan Hísek

    Pláč

    Položka č.: 313

    bibliofilie, 10x sign. mezzotinta J. Hísek, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2006, ex. 56/100, Edice Biblos, sv. 50, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

  • Eva Hašková

    Babylonská věž

    Položka č.: 311

    bibliofilie, 10x sign. barevná kombinovaná technika E. Hašková, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2003, ex. 20/100, Edice Biblos, sv. 48, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyn…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    K pramenům

    Položka č.: 310

    bibliofilie, 10x sign. barevná kombinovaná technika B. Votavová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2003, ex. 55/100, Edice Biblos, sv. 47, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Hana Čápová

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 309

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept H. Čápová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2002, ex. 82/100, Edice Biblos, sv. 46, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Boris Jirků

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    bibliofilie, 19x sign. barevná serigrafie B. Jirků, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2002, ex. 12/100, Edice Biblos, sv. 45, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.100 CZK (152 €)

  • Jaroslav Dajč

    Zázraky

    Položka č.: 307

    bibliofilie, 10x sign. barevná suchá jehla J. Dajč, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2001, ex. 68/100, Edice Biblos, sv. 44, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v…

  • Josef Mžyk

    Biblické příběhy

    Položka č.: 306

    bibliofilie, 10x sign. barevná serigrafie J. Mžyk, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2000, ex. 69/100, Edice Biblos, sv. 43, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Píseň písní

    Položka č.: 305

    bibliofilie, 10x sign. suchá jehla J. Klápště, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1999, ex. 96/100, Edice Biblos, sv. 42, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Anna Khunová

    Narození Ježíše Krista (podle Matouše)

    Položka č.: 304

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept A. Khnunová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1998, ex. 32/100, Edice Biblos, sv. 41, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibl…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Mojžíš v Egyptě

    Položka č.: 303

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept I. Hudcová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1998, ex. 84/100, Edice Biblos, sv. 40, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

  • Alena Antonová

    Cesta spásy

    Položka č.: 302

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept A. Antonová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1997, ex. 90/100, Edice Biblos, sv. 39, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a…

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Volně podle Evangelia

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    bibliofilie, 10x sign. suchá jehla Jitka nebo Květa Válová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1996, ex. 93/100, Edice Biblos, sv. 38, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

  • Josef Liesler

    Píseň písní

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept J. Liesler, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1996, ex. 94/100, Edice Biblos, sv. 37, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU M…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Svědectví kříže

    Položka č.: 299

    bibliofilie, 10x sign. suchá jehla Fr. Burant, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1995, ex. 85/100, Edice Biblos, sv. 36, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, č…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Zdeněk Bugáň

    Potopa

    Položka č.: 298

    bibliofilie, 10x sign. barevná kombinovaná technika Z. Bugáň, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1995, ex. 51/150, Edice Biblos, sv. 35, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Doteky

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    bibliofilie, 10x sign. barevný lept P. Sukdolák, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 1994, ex. 97/200, Edice Biblos, sv. 34, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Mojžíšova cesta

    Položka č.: 296

    bibliofilie, 10x sign. barevná serigrafie volná a 2x na obálce J. Hořánek, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1993, ex. 45/100, Edice Biblos, sv. 33, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mán…

  • Herbert Kisza

    Genesis

    Položka č.: 295

    bibliofilie, 10x sign. barevná kombinovaná technika H. Kisza, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1993, ex. 52/100, Edice Biblos, sv. 32, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 16.100 CZK (597 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Golgota

    Položka č.: 294

    bibliofilie, 10x sign. barevná suchá jehla L. Jandová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1992, ex. 85/100, Edice Biblos, sv. 31, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

  • Karel Demel

    Salome

    Položka č.: 293

    bibliofilie, 10x sign. kombinovaná technika K. Demel, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1992, ex. 88/100, Edice Biblos, sv. 30, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Jiří Sozanský

    Potopa

    Položka č.: 292

    bibliofilie, 10x sign. lept J. Sozanský, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1991, ex. 22/100, Edice Biblos, sv. 29, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Píseň písní

    Položka č.: 291

    bibliofilie, 10x sign. suchá jehla O. Čechová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1991, ex. 45/100, Edice Biblos, sv. 28, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

  • James Janíček

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 290

    bibliofilie, 10x sign. barevná litografie J. Janíček, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1990, ex. nečíslováno, Edice Biblos, sv. 27, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, …

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)