• Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    linoryt, 13,2 x 8,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    linoryt, 17,6 x 9,9 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Ota Janeček

    Spící dívka

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    linoryt, 17,8 x 12,3 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Ota Janeček

    Spící

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    linoryt, 21,6 x 16,4 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    reliéfní tisk, pigment, 15 x 14,3 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, a.t., vzadu nalepen novinový článek o autorovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (152 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Postava

    Položka č.: 442

    slepotisk, 18,5 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pasparta, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přes okno

    Položka č.: 441

    litografie, 1983, 29,5 x 20,2 cm, sign. PD Jos. Jíra 83, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Dívka s kytičkou

    Položka č.: 439

    suchá jehla, akvarel, 1993, 15 x 10 cm, sign. PD J. Jíra 93, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přípitek

    Položka č.: 438

    suchá jehla, 19,7 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Noc

    Položka č.: 436

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Muž a žena

    Položka č.: 435

  • Karel Oberthor

    Vodníkovo slůně

    Položka č.: 447

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor, č. 48/50, vzadu autorské razítko , antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Kamil Lhoták

    Auta, letadla a balon

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    pastelky, papír, 1919, 8,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josefa Kašpara

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    dřevoryt, 1950, 7 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Jiří Jiřička

    Položka č.: 254

    dřevoryt, 1950, 8 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Josef Měřička

    Položka č.: 253

    dřevoryt, 1950, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Frčky Aloise

    Položka č.: 252

    dřevoryt, 1950, 10 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris z knih J. Ubíhala

    Položka č.: 251

    dřevoryt, 1911, 9,7 x 3,5 cm, sign. PD J. Váchal 1911, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. J. Šimek

    Položka č.: 250

    dřevoryt, 1911, 9,5 x 4,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jan Jiří Toman

    Položka č.: 249

    dřevoryt, 1930, 8,2 x 6,2 cm, sign. PD J Váchal 30, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Stanislav Válek

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    dřevoryt, 1950, 8 x 5,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ludvík Mužík

    Položka č.: 244

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, monogr. PD J.V. 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Tobiáš Portyč

    Položka č.: 243

    dřevoryt, 1950, 9 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bobšova knížka

    Položka č.: 242

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 241

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knihy Zpívající hetéry

    Položka č.: 237

    dřevoryt, 11 x 8 cm, monogr. PD JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID9**5 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris František Venera

    Položka č.: 236

    dřevoryt, 1925, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J Váchal 1925, autorský tisk, vzadu autorský přípis: Štoček shořel cestou do Brna, jen ruční výtisk. JV, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 235

    dřevoryt, 1914, 5,5 x 4 cm, sign. PD J. Váchal 14, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslava Červenýho

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    dřevoryt, 1950, 8 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Mirko Taussig

    Položka č.: 229

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 7,7 cm, sign. PD J Váchal 1923, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)