-
Josef Bureš
(1889-1969)
Nad Želeným Brodem
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:28
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Ludmila Rambouská Jarešová
Švadleny
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Života
(1894-1975)
Krajina
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Potok v zimě
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ulman (připsáno)
Ves
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:24
olej, plátno, 47 x 62 cm, rám
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nepomucký
(1895-1948)
U Jizery
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Linhart
(1895-1968)
Děkanský kostel Nových Benátek
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:22
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Mužíková - Šetková
(1916-1993)
Stará katovna
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:21
olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Hégr
(1891-1968)
Chalupa
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:20
olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Poobizna dvou dětí
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:19
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sko
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Budova spořitelny
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:18
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Budova spořitelny 192
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:17
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Motiv z Posázaví
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:16
olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Kohout
Vodňany
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:15
olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Hochmuth
Karlův Týn
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:14
intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Srnčí v lese
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Steinberger (Kovařovic)
(1886-?)
Zima
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:11
olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem II.
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:10
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem IV
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:09
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem I.
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:08
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Meditace v hnědé II.
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:07
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Meditace v hnědé I.
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:06
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem III
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:05
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dlouhý
Krajina
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:04
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854-1936)
Horské štíty - Tatry
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:03
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dvořák
(1942)
Krajina a stromy
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:02
akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Ondráček
(1959)
Štíty III.
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:01
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Ondráček
(1959)
Štíty II.
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:00
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Jiřičková
(1970)
Studie květin
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:59
pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO