• Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 22:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 242950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 22:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 242949

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 22:26

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 242902

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 22:16

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Adolf Zdrasil

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 242380

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:46

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Čínský motiv

    Položka č.: 241027

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:36

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 241015

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:34

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:28

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:26

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 228286

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 21:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pohled na Žár

    Položka č.: 228161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:58

    uhel, papír, 39,8 x 49,8 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 228160

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:56

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    Položka č.: 227021

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytice (hnědá varianta)

    Položka č.: 226802

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:48

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 225163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:28

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jáša Kohout

    Portrét muže

    Položka č.: 224301

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:24

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Sova (Ex libris J V)

    Položka č.: 223967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:16

    dřevoryt, 13,2 x 11,2 cm, sign. DU J:Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • H. Otto

    Mittagsrast

    Položka č.: 223331

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:12

    tisk (steinzeichnung), 16,7 x 24 cm, značeno LD v tisku HO, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • M. Trensemsky

    Mameluken

    Položka č.: 222362

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 20:10

    kolorovaná litografie, 31 x 38,5 cm, značeno PD Herausgegeben von M. Trensemsky in Wien, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava chlapce

    Položka č.: 220896

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 19:56

    tužka, akvarel, papír, 15,8 x 9 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Miroslava Dolínková

    (1913)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 219373

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 19:48

    litografie, 14,2 x 22 cm, sign. PD M. Dolínková, pasparta, č. 145/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Miroslav Klivar

    Mořská ryba

    Položka č.: 218947

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 19:42

    kombinovaná technika, karton, 1997, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD Klivar 97, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, prezident Evropského kruhu Franz Kafka Praha

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Husy

    Položka č.: 218504

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 19:38

    tužka, papír, 20,4 x 29,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník a pes

    Položka č.: 218348

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 19:32

    tuš, běloba, papír, 6 x 8,5 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Harfenistka (Ex muzicis Břetislav Peterka)

    Položka č.: 217736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 19:14

    dřevoryt, 1944, 12,5 x 10 cm, PD značeno ve štočku Č, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Muž a dva koně

    Položka č.: 217413

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 18:54

    tuš na papíře, 12 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 214290

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 18:36

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Břízy

    Položka č.: 214289

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 18:34

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)