Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Pěšťák

    (1910-2003)

    Ženský akt

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:44

    tempera, papír, 1991, 25,5 x 21 cm, monogr. PU J.P. 91, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromě studoval u profesora AVU J. Obrovského, člen SČVU, Jednoty umělců výtvarných a Svazu jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899)

    Žena

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:43

    tužka, papír, 1922, 23 x 29,5 cm, sign. PD A. M. 22, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Matka a dítě

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:36

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Ležící ženské akty

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:28

    tužka, papír, 1929, 21,3 x 29 cm, sign. PN Em Frinta 16 VII 29, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:26

    tužka, papír, 33 x 23 cm, sign. PD JTB, věnování 1952, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jiří Lauda

    Bacchanale

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:09

    suchá jehla, 1943, 17 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Landa, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akt u jezera

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:07

    barevný dřevoryt, 25,5 x 19,5 cm, PD Josef Hodek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Michel Fingestern

    (1884-1943)

    Ex Libris Jane Wright-Coole

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:06

    litografie, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingestern, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Michel Fingesten

    (1884-1943)

    Milano Via Chiavanalle 11

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:05

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingesten, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Michel Fingesten

    (1884-1943)

    Moment musical

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:04

    lept, 10,5 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2023 17:04

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2023 16:08

    pastel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 74, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Dva muži s dýmkou

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 10:04

    litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Čekání na Maxe Ernsta 2

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:41

    koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Chuť jíst vejce v Loandě

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:40

    koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, lehce politý, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Z kouzelníkova vystoupení v Benátkách

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:39

    koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Výslech vyzvědaček

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:33

    koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Oblíbený odpočinek hradního pána

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:32

    koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Válečné hry 1

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:22

    koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Válečné hry 2

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:21

    koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Pár minut před koncem, marné jest troubení

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:16

    koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Čekání na Maxe Ernsta

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:15

    koláž, papír, 45 x 33 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Pěvecké vystoupení francouzských koček ve Lvově

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:06

    koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Rozruch v ložnici

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:03

    lept, koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Povídám, jsou na světě horší věci

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:02

    lept, koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívčí akt

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 19:00

    olej, karton, 40. léta 20. století, 29,5 x 22,5 cm, sign. LD B Ullrych 4… (?), rám, Bohumil Ullrych (1893-1948), malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal především z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. V díle B. Ullrycha postřehneme dvě zdánlivě prot…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Ležící akt

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 18:46

    olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvalinky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:23

    dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21

    suchá jehla, 1980, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Akt

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21

    suchá jehla, 14,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

Instagram

Facebook