Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Bohuslav Reynek

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36

    lept, 9,7 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 7/200, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Tvář

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35

    litografie, 1988, 17 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Akt na lavičce

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:26

    tužka, papír, 1981, 11 x 8,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karel Kotrba

    (1903-1969)

    Sekretářka

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:08

    akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Rybník v Dívčici

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:07

    olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Bez názvu

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:00

    lept, 18,5 x 11,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Dva zbrojnoši

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:57

    lept, 12,1 x 8,9 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:53

    7x grafický list, sign. vše, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Peter Klúčik

    (1953)

    Sen

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:44

    lept, 1991, 11,7 x 16,7 cm, sign. PD P. Klúčik 1991, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Oplakávání

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:32

    litografie, 15 x 10,5 cm, sign. LN J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Smutná dívka

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31

    litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Žijeme strašně zajímavej život

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:30

    tisk, 1978, 10,8 x 15,2 cm, sign. PD Jiránek 79, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    PF 1985

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:30

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD J. Jíra, přání do nového roku od J. Jíry adresované Dr. Hrdinovi, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Výčep

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:28

    litografie, 15 x 10,3 cm, sign. DU J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Klanění tří králů

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:26

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD J. Jíra, přání do nového roku od J. Jíry adresované Dr. Hrdinovi, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ex libris

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:25

    lept, 10 x 6,5 cm, sign. PD J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Na hřišti

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:07

    litografie, 2007, 68 x 49 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, č. 35/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Most v Písku

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:54

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD B Horálek, rám, autorský list, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Hermína Henychová

    (1899-1982)

    Kytice Pivoněk

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:27

    olej, plátno, 64 x 80 cm, sign. PD Henychová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ferdinand Engelmüller

    (1867-1924)

    Pražské střechy

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:58

    litografie, 25,3 x 36,5 cm, sign. PD Engemüller, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka s branami

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:30

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Exlibris Fr. Nepil

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:19

    serigrafie, 1995, 14 x 8 cm, sign. DU ABorn 95, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lois

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:14

    litografie, 1983, 21,8 x 15,2 cm, sign. DU Bím 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Podzim

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:09

    tužka, papír, 29,5 x 41 cm, vzadu značeno razítkem Jiří Balcar pozůstalost, malíř, grafik a typograf, vystudoval dějiny umění na Univerzitě Karlově a typografii na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Vystavoval se skupinou Máj 57 a v 60. letech patřil mezi nejprogresivnější mladé autory. Vytvořil řadu …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Pavla Aubrechtová

    (1946)

    Bez názvu

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:09

    kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 29 x 20,5 cm, sign. DU Pavla Aubrechtová 2009

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Arnet

    (1906-?)

    Potok

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:05

    olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Loďky na rybníce

    Položka č.: 392

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:03

    tuš, papír, 1963, 29 x 41 cm, sign. LD Albich 63, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarný…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Dědictví

    Položka č.: 1570

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 18:26

    tuš, tužka, papír, 33 x 23,8 cm, sign. LD Zbyněk K. , DU text: …jednou bude tohle všechno tvoje, synku, … výhodně ti to prodám…, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Skoti

    Položka č.: 1566

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 18:22

    tuš, tužka, papír, 16,7 x 23,8 cm, DU text: …jakoby ani nebyl skot…takhle vyhazovat peníze!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Prchal

    Servis

    Položka č.: 1550

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 18:06

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole pod kresbou text: Rozumíte tomu trochu? Ne? Tak si připravte pět stovek!, PD tužkou 35, LD tužkou Prchal-Pajmanová, pravý horní růžek pokrčen, PD a LH šedá šmouha na papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook