• Utagawa Hirošige

    (1797-1858)

    Fukuroi. Famous Kites of Tôtômi Province

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    japonský dřevoryt na japanu, 1833-1834, 20,3 x 31,7 cm, LU a PN značeno razítky, přichyceno v papírové paspartě, list č. 28 z Hirošigeho nejznámějšího cyklu Padesát tři stanic na cestě Tókaidó, vytvořeném autorem ve stylu ukijo-e (neboli obrazy pomíjivého života). Jeho atmosférický styl měl silný vl…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris V.H. Jarka

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    linoryt, 7 x 5,7 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Uplakaná

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 10,2 x 10,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris Em.Al.Hruška

    Položka č.: 632

    linoryt, 11,3 x 9 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris

    Položka č.: 631

    linoryt, 10,4 x 6,2 cm, LD značeno v desce EAH, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 630

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Z erotik A. Lhoty

    Položka č.: 625

    linoryt, 12 x 9,3 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Folklor

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    dřevoryt, pastelky, 9,3 x 7,3 cm, sign. PD E.A. Hruška, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Interiér

    Položka č.: 619

    dřevoryt, pastelky, 9,2 x 7,3 cm, sign. PD E.A. Hruška, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Ex Libris

    Položka č.: 618

    7x linoryt, 7,3 x 5,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, podpis autora, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Praha v barevných dřevorytech

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    bibliofilie, 10 dřevorytů v příloze, 28 dřevorytů v textu, viněta v titulu, závěru, patitulu K. Vik, text Fr. Táborský, úprava A. Novák, vydal Müller a spol.,Turnov 1944, 99s., druhé vydání, plátěná vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Pope…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Praha v barevných dřevorytech

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 10 dřevorytů v příloze, 28 dřevorytů v textu, viněta v titulu, závěru, patitulu K. Vik, text Fr. Táborský, úprava A. Novák, vydal Müller a spol.,Turnov 1928, 101s., polopergamen. vazba se zlac. ražbou na deskách a hřbetu, zlacená ořízka, ochranné pouzdro, obálka vevázána, velmi dobrý st…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Český Ráj v barevných dřevorytech

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    bibliofilie, 16 dřevorytů v příloze, 31 dřevorytů v textu, 1 na obálce, 1 v titulu a 1 v závěru v barvě K. Vik, texty Jos. Pekař, Z. Wirth a K. Vik , vydal Müller a spol.,Turnov 1930, s.118, na imitaci japanu, polopl. vazba s obálkou vevázanou, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na odbo…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris OH

    Položka č.: 643

    linoryt, 8,5 x 4,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris JN

    Položka č.: 642

    linoryt, 8,8 x 5,1 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris J.R.

    Položka č.: 641

    linoryt, 9,1 x 4,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dům

    Položka č.: 640

    linoryt, 10,6 x 5,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Strom

    Položka č.: 639

    linoryt, 9,2 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Pták

    Položka č.: 638

    linoryt, 11,5 x 3,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Vue du Chateau Engelhaus

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Ibišek bahenní

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    ručně kolorovaná litografie, 45,8 x 29 cm, nepatrně zažloutlý papír, DU drobně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Jiřina zahradní

    Položka č.: 658

    ručně kolorovaná litografie, 41 x 26 cm, mírně zažloutlý papír, několik drobných zahnědlých skvrnek mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    K. Kinský: O práci Karla Vika v turnovské tiskárně

    Položka č.: 652

    bibliofilie, konvolut 3 tisků, “O práci Karla Vika…“ ,obs. dřevoryt Trosky, Turnov 1958, leták, 8s. , dvoulisty „Das Werk Meister Karel Viks“,“S masterom Karelom Vikom“, obs. dřevoryty Salla terrena ve Valdštejnské zahradě, nedat., Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Střední Čechy

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    bibliofilie, 44 orig. litografií, 6 barev. dřevorytů K. Vik, rozkládací reprodukce velké kresebné veduty Prahy, úprava O. Menhart, edice Pragensia, vydal Orbis, praha 1953, 90s., polopl. vazba s ob., dobrý stav, obálka potrhaná a zašlá, hrany desek odřené, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné t…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    St. Goar

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    mědirytina, 1654, 12 x 32,1 cm, značeno v desce PD W. Hollar delineavit, papírová pasparta, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Antonín Mánes

    (1724-1843)

    Stromek v návěstí

    Položka č.: 667

    lept, 1829, 23,2 x 20 cm, značeno v desce Ant. Mánes 1829, textilní pasparta, vzadu popsáno: Stromek v návěstí lept 1829, Graf. sb. nár. galerie v Praze R11489, cat. č. 566 Eva Raithartová, Ant. Mánes, mírně zažloutlý papír s hnědými skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

    Perlová ulice

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    kolorovaná mědirytina, 27 x 39,2 cm, při okrajích zašpiněný a PD v rohu 2 x natržený papír, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Císařský palác v Praze

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    kolorovaná rytina, 1594, 14,1 x 48 cm, rám, NU nápis: Palatium Imperatorum Pragae Quod Vulgo Ratzin Appellatur. Pohled na Prahu, rytina z 5 dílu Braun & Hogenbergova Civitas Orbis Terrarum, zažloulý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Mladá dáma s kloboukem v perleťovém hávu

    Položka č.: 673

    stará grafika, lept, 13,5 x 9, dole přípis HHolbein inv: Whollar fec: A.A. Bierling excud: 1647, ze série portrétů vytvořených podle starších Holbeinových maleb pro sbírku lorda Arundela, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)