• Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    První šíp I.

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:04

    suchá jehla, 2021, 26 x 18,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 12/30 I., Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Josef Jícha

    Plzeňské divadlo

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:28

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Altman

    Býk, Portrét muže

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:26

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Altman

    My darling

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:25

    dřevoryt, 1983, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Altman 83

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Hruška

    (1930-1945)

    Na koni II

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:10

    litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Markéta Králová

    Trávy

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 18:54

    lept, 14 x 24 cm, sign. PD M. Králová, č. 43/45, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Týnský chrám

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 18:13

    lept, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    U rybníku

    Položka č.: 602

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 18:01

    bromostříbrná fotografie, 30. léta 20. století, 22 x 14 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Strom

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:45

    lept, akvatinta, 1977, 10 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 77, a. t. , žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Kostelík v zasněžené krajině

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:19

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Eva Natus Šalamounová

    Let

    Položka č.: 559

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:18

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Karlův most

    Položka č.: 556

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:15

    litografie, 1985, 27 x 42,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, rám, č. 101/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miloslav Cicvárek

    (1927-2007)

    Uprostřed kruhu

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:53

    lept, 9,8 x 6,4 cm, sign. DU, papír místy zbarven do hněda, na levém okraji papíru čárka po tiskací barvě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Doudlebsko II.

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:33

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    Položka č.: 513

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:32

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    Položka č.: 512

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:31

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:08

    kresba ohněm (palart), 1986, 27,5 x 18 cm, sign. PD Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Japonská krajina s vodopádem

    Položka č.: 453

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:32

    dřevoryt na japanu, 39,7 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Japonská krajina

    Položka č.: 452

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:31

    litografie, 41 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/12, Antikvariát Dlážděná

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:14

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hvězda

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:54

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 46 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Liesler

    Kořalka

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:25

    litografie, 1979, 31 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 79, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Jiří Slíva

    Kolotoč

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:02

    litografie, 30,3 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. III/XXX autoský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Slíva

    Cirkus Toast

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 13:47

    litografie, 34 x 22,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Slíva

    Café Oasis

    Položka č.: 346

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 13:45

    litografie, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Na talíři

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 12:40

    tisk na porcelánovém talíři, 30,8 x 30,8 cm, na zadní straně značeno Rosenthal, Künstlerplatzteller č. 667/2000, Jiří Kolář a tištěná signatura Koláře, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Středohoří

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 12:31

    bromostříbrná fotografie, 1980, 22 x 31 cm, sign. PD Feyfar, pasparta, č. 1/5, na zadní straně popsáno, razítko čfvu 21. 1. 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Rezonance

    Položka č.: 256

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 12:15

    serigrafie, 1966, 17,3 x 12 cm, sign. PD Ivan Strnad 66, č, 171/200, zezadu popsáno, papír zažloutlý, na pravém okraji žlutý flíček, signatura s rokem lehce rozmazána, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kameny

    Položka č.: 237

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:56

    litografie, 53,7 x 37,3 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 52/54, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU