• Bohumil Ullrych

    Siesta

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:47

    olej, karton, 49 x 73 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 1148

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:46

    olej, karton, 1932, 39 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, rám

  • Bohumil Ullrych

    Poodhalená dívka

    Položka č.: 1147

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:45

    olej, karton, 25 x 19,6 cm, sign. LD B. Ullrych, z druhé strany skica dívky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 1146

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:44

    olej, karton, 21 x 26,6 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pičín u Příbrami

    Položka č.: 1145

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:43

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cikánky

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:42

    olej, plátno, 1934, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno nalepeno na kartonu, nepatrné odření na okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chicago od Michig. jezera

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:41

    olej, karton, 1929, 80 x 65,5 cm, sign. PD B. Ullrych, místy odřená malba

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou u stolu

    Položka č.: 1142

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:40

    olej, plátno, 1942, 26,5 x 20,7 cm, sign. PD B. Ullrych 42, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Za prací

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:39

    olej, karton, 1929, 40 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Boumila Ullrycha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 1140

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:38

    olej, karton, 1943, 51 x 43 cm, sign. LD B. Ullrych 43, rám

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:37

    olej, plátno, 51 x 62 cm

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plachetnice

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:36

    olej, plátno, 1934, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 34

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 1137

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:35

    olej, plátno, 70 x 56 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:31

    olej, karton, kolem 1918, 51 x 67 cm, sign. PD J. Ullmann, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Irena Třísková

    (1967)

    Malý princ

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:30

    litografie, 2004, 20 x 16 cm, sign. PD Irena Třísková 2004, rám, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Irena Třísková

    (1967)

    Beránci

    Položka č.: 1131

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:29

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bojovník

    Položka č.: 1130

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:28

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace do celofánu, prasklý krycí celofán, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts d…

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:27

    litografie, 8,2 x 4,2 cm, sign. PD Trnka, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 1128

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:26

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Sláva Tonderová - Zátková

    (1888-1969)

    Zátiší se džbánem a ovocem

    Položka č.: 1127

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:25

    olej, plátno, 1947, 39 x 46 cm, monogr. PD S.T. 47, rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Terč

    Položka č.: 1126

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:24

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husaři

    Položka č.: 1125

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:23

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 1124

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:22

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:21

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Tichý

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 1122

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:20

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Tichý

    Mléčná dráha

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:19

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 1120

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:18

    litografie, 1944, 41,5 x 31,5 cm, rám, pravděpodobně oříznutý plakát výstavy Františka Tichého v Pošově galerii, při okrajích pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • August Terš

    (1870-1928)

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:17

    olej, lepenka, 18,5 x 19,5 cm, rám, žák profesora M. Pirnera, V. Hynaise, V. Brožíka a A. Lhoty na pražské akademii

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • August Terš

    (1870-1928)

    Chaloupka u vody

    Položka č.: 1118

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:16

    olej, lepenka, 53,5 x 61 cm, sign. PD A. Terš, rám, zvlněné, žák profesora M. Pirnera, V. Hynaise, V. Brožíka a A. Lhoty na pražské akademii

  • August Terš

    (1870-1928)

    Cesta

    Položka č.: 1117

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:15

    olej, plátno, 69 x 58 cm, sign. PD A. Terš, rám, místy protržené plátno, žák profesora M. Pirnera, V. Hynaise, V. Brožíka a A. Lhoty na pražské akademii