• Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Chapelle du Grand Temple de Macao

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:42

    litografie, 1842, 28,5 x 40 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, antiq…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Habitations de Bateaux

    Položka č.: 1275

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:41

    litografie, 1842, 28 x 48,5 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, v levém spodním roh…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hans Canon

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:40

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Dopis

    Položka č.: 1273

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:39

    mědirytina, 23,4 x 18,2 cm, zažloutlý papír, místy z malinkými nepatrnými flíčky, na pravém okraji natržen 3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Veritable Portrait du tres fameux Seigneur messire Quinquenpoix

    Položka č.: 1272

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:38

    mědirytina, 1720, 20,2 x 30,6 cm, zašlý papír, několika krát přeložen, kousek papíru na pravém okraji odřezán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    Položka č.: 1271

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:37

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1920-2010)

    Psiche

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:36

    mědirytina, 13 x 10 cm, z druhé strany papíru tištěný text, knižní ilustrace, okraje papíru lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Porážka francouzů v Holandsku

    Položka č.: 1269

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:34

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Joseph Adalbert Hellich

    (1807/10-1870)

    V doprovodu andělů

    Položka č.: 1267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:33

    mědirytina, 22 x 16,7 cm, značeno LD J. A. Hellich inv. et pinx., PD C. Wiesner sc., nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    Položka č.: 1266

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 1265

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:31

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 1264

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Johannes Wtenbogaert

    Položka č.: 1263

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:29

    hlubotisková reprodukce, 33,3 x 28,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Skalnatá krajina

    Položka č.: 1262

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:28

    mědirytina, 19.století, 17,2 x 23 cm, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Wogen, wéwoda VII. Český

    Položka č.: 1261

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:27

    mědirytina, 19.století, 15,2 x 12 cm, značeno LD v desce Markowsky del. a PD I. Glanz sc., mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Unislaus wéwoda VIII. Český

    Položka č.: 1260

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:26

    mědirytina, 19.století, 15,4 x 12 cm, na papíře drobné skvrny, mírně znečištěný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mnáta, vévoda VI. Český

    Položka č.: 1259

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:25

    mědirytina, 19.století, 15,7 x 12,1 cm, na papíře skvrny, v rozích pokrčený a jemně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Meister

    Švec hrdina

    Položka č.: 1258

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:24

    akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 8,5 cm, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Meister

    Tři dívky v lese

    Položka č.: 1257

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:23

    akvarel, tuš, běloba, papír, 16,5 x 10,7 cm, sign. PD J. Meister, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Meister

    Poutník a obr

    Položka č.: 1256

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:22

    akvarel, tuš, běloba, papír, 16,2 x 11,1 cm, sign. PD J. Meister, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Charles Cousen

    (1813-1889)

    Jerusalem vom Oelberge aus

    Položka č.: 1255

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:21

    mědirytina, 17,2 x 25,5 cm, značeno LD v desce J. D. Woodward pinxt. a PD C. Cousen sculpt., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1606-1669)

    Vlastní podobizna v baretu s perem

    Položka č.: 1254

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:20

    mědirytina, 1638, 13 x 10 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 233, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 1253

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:19

    mědirytina, 11,5 x 6,3 cm, značeno DU v desce Rembrandt f. 1645, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét s nakloněnou hlavou dopředu

    Položka č.: 1252

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:18

    mědirytina, 1628, 4,3 x 4 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 209, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Skica krajiny

    Položka č.: 1251

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:17

    mědirytina, 1654, 16 x 12,8 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 340, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét s širokým nosem

    Položka č.: 1250

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:16

    mědirytina, 1630, 7 x 5,5 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 208, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 1249

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:15

    lept, 1629, 17 x 15 cm, značeno LN v desce Rembrandt, tisknuto z kopie původní desky, značeno DU No 230, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1606-1669)

    Krajina s lovcem

    Položka č.: 1248

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:14

    lept, 1653, 13 x 15,5 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 314, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Johann Christoph Steinberger

    (1680-1727)

    Assyrius

    Položka č.: 1247

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:13

    mědirytina, 31,2 x 19 cm, značeno PD I. C. Steinberger, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu