• Rudolf Janda

    (1907-2000)

    U Ostravice

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:49

    bromostříbrná fotografie, 1964, 23,3 x 17,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Caspari de Geus

    Alexander Dubček

    Položka č.: 955

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:40

    fotografie, 1991, 35 x 24,8 cm, sign. PD Caspari 1991, na zadní straně autorský štítek, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:28

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 25,2 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 939

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:24

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Maršálek

    (1939)

    Položka č.: 935

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:20

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 27,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Pod mostem

    Položka č.: 933

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:18

    bromostříbrná fotografie, 17 x x 22,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 705 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:15

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 30 x 24,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 929

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:14

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 18,1 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Josef Sudek

    Položka č.: 921

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:06

    bromostříbrná fotografie, 15,8 x 15,5 cm, pozdější zvětšenina, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Terezín

    Položka č.: 918

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:03

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 30 x 39,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Laydie

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:01

    fotografie (press print preview), 1993/2019, 17,5 x 26,4 cm, sign. PD Roman Sejkot 1993, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Pissass

    Položka č.: 915

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:00

    fotografie (press print preview), 2002, 17,4 x 26 cm, sign. PD Roman Sejkot 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Pavel Humhal

    Kokon

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 14:09

    serigrafie, 34 x 27 cm, sign. PD Humhal 96, č. 134/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Osamělý strom

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 14:08

    serigrafie, 18 x 4,7 cm, sign. DU J. Velčovský, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 862

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 14:07

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Daniela Benešová

    Drak se stromem

    Položka č.: 855

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 14:00

    litografie, 1984, 12 x 10 cm, sign. DU D Benešová 84, č. 94/180, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    Položka č.: 854

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:59

    litografie, 1985, 12 x 8 cm, sign. DU D Benešová 85, č. 120/103, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Bára T.

    Peklo

    Položka č.: 851

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:56

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bára T. 97, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Bára T.

    Nespoutaně spoutaná

    Položka č.: 849

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Jirků

    Akt ve žluté

    Položka č.: 845

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:50

    serigrafie, 9,3 x 12,7 cm, sign. PD Boris Jirků, 3/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Pražské věže a housle

    Položka č.: 842

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:47

    litografie, 1980, 15 x 16,5 cm, sign. DU K Beneš 80, č. 268/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s klavírem

    Položka č.: 841

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:46

    litografie, 1984, 14 x 11,5 cm, sign. DU K Beneš 84, č. 195/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kubíček

    Znamení

    Položka č.: 837

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:42

    litografie, 1985, 37,5 x 37,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1985, č. 42/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Kočičí žena

    Položka č.: 836

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:41

    serigrafie, 2009, 15,5 x 10,6 cm, sign. PD Boris Jirků 09, 13/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • I. Craft

    Find your way

    Položka č.: 829

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:37

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha III

    Položka č.: 820

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:25

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 65/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha II

    Položka č.: 819

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:24

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha I

    Položka č.: 818

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:23

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 45/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Z obdivu k portrétním kompozicím Thomase Gainsborougha

    Položka č.: 814

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:19

    litografie, 54 x 42,5 cm, sign. DU JKovařík, č. 16/30, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Daisy Mrázková

    (1923-2016)

    Položka č.: 800

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:05

    grafika, kombinovaná, 2006, 32 x 45 cm, sign. DP DM 06, výtvarnice, ilustrátorka a autorka knih pro děti, žákyně prof. E. Frinty v Uměleckém ateliéru Emanuela Frinty v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP tamtéž, členka Tvůrčí skupiny UB 12 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)