Oráč

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:44

    olej, plátno, 56 x 78 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • O. Sasák?

    Žně na Valašsku

    Položka č.: 12

    olej, karton, 1945, 57 x 69 cm, sign. PD O. Sasák 45, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

    Žně na Bečvě

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:43

    olej, plátno, 43 x 66 cm, PD sign., rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Smital

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 11

    olej, plátno, 1929, 107 x 107 cm, sign. PD Smital 29, rám, poškozená malba i rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Jarní tání

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:42

    olej, plátno, 49 x 57 cm, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Zátiší s porcelánem

    Položka č.: 10

    olej, dřevo, 45 x 44 cm, sign. PD, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jaroslav Šmidra

    (1909-1986)

    Ráz Hlinecka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:40

    olej, plátno, 1980, 86 x 158 cm, sign. PD Šmídra 80, rám, na rámu oděrky, studium na UMPRUM u prof H. Johnové a J. Mařatky, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen UB, SVU Mánes a skupiny Nezávislí

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • V. Němeček

    Lesní potok

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:39

    olej, plátno, 58 x 38 cm, sign. PD V. Němeček, rám, rám poškozen

  • Jos. Steinberger

    Břízy

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:38

    olej, karton, 42 x 49 cm, sign. LD Jos. Steinberger, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Štrbské pleso v zimě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:36

    akvarel, papír, 47 x 65 cm, sign. PD JanHoleček, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Tatry v zimě

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:35

    akvarel, papír, 48 x 65 cm, sign. PD JanHoleček, rám, papír lehce poškozen, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Maškarní ples

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pastel, karton, 66 x 95 cm, rám, poškozeno, studium na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Královské hlavní město Praha

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:30

    tisk, 65 x 95 cm, rám, vydáno nákladem Ženského obzoru, Praha, Královské Vinohrady, zažloutlý, zvlněný papír, na papíře skvrny, na rámu poškození

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Dan Trantina

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    15. 06. 2020 21:23

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    Položka č.: 19667

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 06. 2019 14:20

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Jan Švankmajer

    Pensijní reforma

    Položka č.: 19637

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    04. 03. 2019 18:46

    kombinovaná technika, asambláž, tuš, kvaš, 2018, 55 x 85 cm, sign. PD Švankmajer J. 2018, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 19520

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 01. 2017 09:24

    litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Tvar

    Položka č.: 19418

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 12. 2016 23:44

    tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 19190

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:22

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ruka

    Položka č.: 19189

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:15

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

    litografie, 28 x 20 cm, sign. PD KSvolinský, č. 127/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Křeslo na pláži

    Položka č.: 19135

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:40

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Žlutý Escher

    Položka č.: 17200

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 04. 2015 00:49

    vosk, tempera, papír, 2007, 42 x 29,5 cm, sign. PD Orlita 07, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy III

    Položka č.: 4307

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1985, 28 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 85, č. 7/10, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    Postavy V

    Položka č.: 4198

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 2/13

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy VII

    Položka č.: 5788

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1992, 59,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Bartoš 1992, č. 12/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy IV

    Položka č.: 4309

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 3/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy I

    Položka č.: 4154

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1990, 60 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 1990, č. 7/15, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Kateřina Mistal

    Mumie červená

    Položka č.: 5479

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30