• Boris Hanš

    (1912-1962)

    Kůň (ex libris FŠ)

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:04

    dřevoryt, 1942, 6,3 x 8 cm, sign. PD B. Hanš 42, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Hermés (ex libris Jar. Drvota)

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:02

    dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD Kuneš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Obličej (ex libris S. Hlinovský)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:54

    suchá jehla, 9 x 4,8 cm, sign. PD Hlinovský 1960, č. 18/30, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Svatá Marie (ex libris Boh. Hradečný)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:50

    dřevoryt, 9,6 x 5,5 cm, pravý horní roh papíru ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Valach (ex libris Božena Hezká)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:44

    dřevoryt, 10,4 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Květina (ex libris Jiřina Beránková)

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:40

    dřevoryt, 5,9 x 3,5 cm, sign. PD Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Margarétky (ex libris Krupková M.)

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:38

    dřevoryt, 6,5 x 3,6 cm, sign. PD Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Květiny (Kniha Jos. Hladkého)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:34

    zinkografie, 1917, 10,2 x 5,9 cm, monogr. LD v desce MA; 1917, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Květiny (ex libris Otakar Kuliš)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:24

    dřevoryt, 10 x 3 cm, sign. PD Doležal, na jednom místě u dolního okraje nepatrně pokrčeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Žába (Kniha Jožky Bati)

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:22

    litografie, 7 x 5,3 cm, nepatrně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Kostel (ex libris F. Kozák)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:50

    dřevoryt, 1925, 13,9 x 9,2 cm, značeno v desce LD nečitelný monogr. a rok 25, zažloutlý papír, PD na grafice bledá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Sultánova milenka (ex libris Jan Žižka)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:45

    lept, akvatinta, 1933, 8,5 x 7,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Harém (ex libris Luděk Dohnal)

    Položka č.: 84

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:44

    lept, akvatinta, 8,6 x 7 cm, na papíru dvě zažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Sv. Jan Nepomucký (ex libris dr. Jan Bartoš)

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:24

    dřevoryt, 1934, 10,5 x 5,6 cm, zezadu papíru je autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Kostel sv. Bartoloměje v Plzni (ex libris Josef Legát)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:20

    dřevoryt, 10 x 7,6 cm, pravý dolní růžek papíru přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Obřad v lese (ex libirs Matěj Vaněk)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:18

    dřevoryt, 8,8 x 8,6 cm, u pravého okraje lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Bibliotheca Strahov

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 14:36

    zinkografie, 5,6 x 5,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Žena s knihou (ex libris Máňa Jančáková)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 14:32

    dřevořez, 12,5 x 5,9 cm, nepatrně pokrčený papír u horního okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Umělcův ateliér (ex libris Adolf Malý)

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 14:28

    lept, 1946, 12,5 x 9,7 cm, sign. PD Fleissig 46, nepatrně pokrčený papír u pravého okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Dívka (ex libris E. Gebauera)

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 14:24

    lept, 1977, 7,3 x 5,6 cm, sign. PD K. Beneš 77, č. 19/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Květiny ve váze (ex libris Máňa Jančáková)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 14:18

    litografie, 9,5 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Žena s květinami (ex libris Máňa Jančáková)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 14:16

    litografie, 9,2 x 5,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • .

    Jan Saudek kalendář 1998

    Položka č.: 151

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:30

    kalendář, 1998, 58 x 47 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • .

    Jan Charvát katalog

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:29

    katalog, 21 x 21 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Galerie Malovaný dům Třebíč

    Božena Kjulleněnová: malba tuší

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:27

    katalog, 2002, 21 x 21 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • .

    Josef Krejčiřík katalog

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 5 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:25

    katalog, 2002, 21 x 21 cm

    Aktuální cena: 5 CZK (1 €)

  • Galerie Bratří Čapků

    Jindřich Hegr

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:22

    katalog, 1988, 21 x 21 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Galerie výtvarného umění Havlíčkův Brod

    Josef Saska: výběr z obrazů a grafik 1971–1999

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:21

    katalog, 2000, 21 x 21 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • .

    Michal Tomek: obrazy 1998–2006

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:20

    katalog, 2006, 21 x 21 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • .

    Pavel Poličanský: krajiny domova (sign.)

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 19:17

    katalog, 1990, 20,5 x 21 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu