• Soňa Randová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 189328

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:46

    litografie, 1999, 32,2 x 23,4 cm, sign. PD Soňa Randová 99, 24/28, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Husinec

    Položka č.: 201958

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:43

    fix, papír, 1976, 30,7 x 21,2 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 201961

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:42

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Skici koní

    Položka č.: 201964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:41

    fix, papír, 30,7 x 21 cm, sign. PD K. Oberthor, na zadní straně skici koní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 245475

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:40

    litografie, 43,2 x 32,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt dívky

    Položka č.: 181942

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:38

    tužka, papír, 1984, 62,5 x 40 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ležící žena

    Položka č.: 201505

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:35

    uhel, papír, 48,7 x 67,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 208098

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:34

    tužka, papír, 60 x 43,8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Interiér

    Položka č.: 211928

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:32

    uhel, papír, 36,7 x 58,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Pražské mosty

    Položka č.: 213123

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:30

    linoryt, 20,5 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Postava vlka

    Položka č.: 137682

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:27

    uhel, papír, 1996, 49,7 x 35 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Moravec

    (1892-1973)

    Na poli (PF 1923)

    Položka č.: 215754

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:22

    tuš, akvarel, papír, 1922, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Gro Laheld Lundh

    Lofoten i August

    Položka č.: 221838

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:19

    lept, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Gro Laheld Lundh, rám, 14/150, práce norského autora, na zadní straně text o autorovi v norštině z roku 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Landová

    Domácí pohoda

    Položka č.: 242179

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Landová

    Hádka

    Položka č.: 242180

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:17

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zámek v Mělníku

    Položka č.: 189337

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:11

    litografie, 1970, 30,5 x 25,7 cm, sign. PD Javorský 70, 59/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    Položka č.: 139097

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:10

    litografie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 76/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • L. Hoffmanová

    Položka č.: 189322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:09

    litografie, 1999, 49,2 x 32,2 cm, sign. PD L. Hoffmanová 99, 5/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Veronika Havelková

    Bambulovníci

    Položka č.: 189324

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:07

    litografie, 2001, 32,6 x 27 cm, sign. PD Veronika Havelková 2001, 18/22, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Číhal

    Smog

    Položka č.: 201878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:04

    akvatel, tužka, papír, 2004, 29,6 x 42 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Číhal

    Sochař Příroda - cyklus Samorosty

    Položka č.: 201879

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:03

    6x akvarel, tužka, papír, 1x tužka, papír, 2004, 29,6 x 21 - 42 x 29,7 cm, vše sign. LD Čí 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Josef B. Cinibulk

    (1876-1944)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 199817

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:02

    pastelka,uhel, papír, 20,8 x 44 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    Položka č.: 245474

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hauyes ing BBC Anglie

    Položka č.: 209410

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:35

    tužka, papír, 20,9 x 13,6 cm, monog. LD GJ, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Legendy nebo skutečnost, nerozřešitelné záhady džunglí

    Položka č.: 209417

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:34

    tuš, papír, 1940, 13,4 x 25,1 cm, na zadní straně značeno razítky: Redakce Týden Rozhlasu, Propuštěno obrázkovou cenzurou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Ustaraný pán

    Položka č.: 209425

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:33

    tuš, papír, 1942, 22,1 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Muž v křesle a stojící dívka

    Položka č.: 209426

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:32

    tuš, papír, 1942, 22 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání I.

    Položka č.: 209427

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:31

    tuš, papír, 1942, 16,4 x 18,9 cm, sign. LD Souk., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku …

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání II.

    Položka č.: 209428

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:30

    tuš, papír, 1942, 16,5 x 19,2 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečitěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku výtvarných umělců…

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914)

    Jak se žije z umění

    Položka č.: 209416

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:29

    tuš, papír, 1942, 15 x 22,1 cm, monog. PD Vh., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)