Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:44

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    Položka č.: 223987

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:42

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:40

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Motýl (Ex libris Alena Nová)

    Položka č.: 223981

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:38

    dřevoryt, 1964, 8 x 5,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Jezdec (Ex libris Dr Vybíral)

    Položka č.: 223980

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:36

    dřevoryt, 13,5 x 9,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Hradečný

    (1876-1960)

    Petrklíč (Ex libris Dagmar Skálová)

    Položka č.: 223979

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:34

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD BHradečný, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii výtvarných umění v Karlsruhe

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Růže (Ex libris Jarmila Kunešová)

    Položka č.: 223970

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:32

    dřevoryt, 3,8 x 3,7 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:30

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:28

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Husar na koni

    Položka č.: 222119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:24

    ocelorytina, 8 x 6,5 cm, sign. PD J. Švengsbír , č. 141/200, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařenka (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240726

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:48

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    Položka č.: 240725

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:46

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • A. Václav Mašek

    Matka

    Položka č.: 239069

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:28

    tuš, papír, 20 x 27,6 cm, na horním a spodním okraji papír lehce ušpiněn, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka D (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238985

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:12

    dřevoryt, 1989, 7,5 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka K ( Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238984

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:10

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka J (Ex libris M. Procházka)

    Položka č.: 238983

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:08

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž L (Ex libris M. Procházka)

    Položka č.: 238982

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:06

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, ohnutý levý horní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Alena Antonová

    Herodes

    Položka č.: 237948

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:58

    lept, 1991, 21 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vítězslav Fleissig

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 237488

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:22

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ditta Jiříčková

    Položka č.: 237080

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:06

    litografie, 1983, 27,5 x 16 cm, sign. PD Dita Jiříčková 83, autorský tisk, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:52

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:44

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svo…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    Položka č.: 234825

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pražský hrad (Knihy rodiny Beránkovy)

    Položka č.: 232918

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:24

    dřevoryt, 14 x 8,9 cm, PD značeno ve štočku KK, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Národní (Ex libris Jan Beránek)

    Položka č.: 232915

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:22

    ocelorytina, 1943, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 232906

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:18

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    Položka č.: 232905

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:16

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)