Jelen (Šan-ma)
Položka č.: 217765Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Hroznýš (Žan-še)
Položka č.: 217766Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Větrný mlýn
Položka č.: 208327Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:02
litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Blíženci
Položka č.: 211277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:24
linoryt, 24 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Česká secese - Umění 1900
Položka č.: 268088Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34
tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu