Jelen (Šan-ma)

    No.: 217765

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:13

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Hroznýš (Žan-še)

    No.: 217766

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:12

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Větrný mlýn

    No.: 208327

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:02

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

    Blíženci

    No.: 211277

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2023 14:24

    linoryt, 24 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Česká secese - Umění 1900

    No.: 268088

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 22:34

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids