Jelen (Šan-ma)
No.: 217765Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:13
Current price: 500 CZK (21 €)
Hroznýš (Žan-še)
No.: 217766Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Větrný mlýn
No.: 208327Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:02
litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Blíženci
No.: 211277Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2023 14:24
linoryt, 24 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Česká secese - Umění 1900
No.: 268088Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 22:34
tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids