Ladislav Vele

(1906-1953)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Ležící dívka, Ex libris V.Kopecký

    Položka č.: 231120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:26

    litografie, 1944, 8,3 x 15,2 cm, sign. PD L.Vele, vzadu popsáno L.Vele 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Dlouhhovlasá dívka, ex libris Jitka Paulusová

    Položka č.: 231119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:24

    litografie, 11 x 15,5 cm, lehce zažloutlý papír, mírně pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)