Ladislav Vele

(1906-1953)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Ležící dívka, Ex libris V.Kopecký

    No.: 231120

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2020 19:26

    litografie, 1944, 8,3 x 15,2 cm, sign. PD L.Vele, vzadu popsáno L.Vele 44,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Dlouhhovlasá dívka, ex libris Jitka Paulusová

    No.: 231119

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2020 19:24

    litografie, 11 x 15,5 cm, lehce zažloutlý papír, mírně pokrčené kraje,

    Current price: 50 CZK (2 €)