Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Středomoří

    Položka č.: 249432

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2020 18:43

    litografie, 18,5 x 10,8 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 244883

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2020 22:58

    litografie, 18,4 X 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Karlův most v noci

    Položka č.: 244610

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:55

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 1/50, mírně zažloutlý a při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Rybník

    Položka č.: 182185

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Amsterodam

    Položka č.: 186990

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:49

    litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 177370

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:08

    litografie, 23 x 10 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 177369

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:07

    litografie, 17 x 11 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 195843

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:25

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    Položka č.: 242139

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    Položka č.: 242140

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    Položka č.: 191179

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:24

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    Položka č.: 191178

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:23

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191085

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:04

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 124013

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:55

    litografie, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Strahovská brána

    Položka č.: 124011

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:45

    litografie, 6,7 x 8,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)