Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    U Ježíška

    No.: 234239

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2021 19:48

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 74/170, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 480 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jana Reinerová

    Vzadu u Haštala

    No.: 241516

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2021 18:31

    akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. DU Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jana Reinerová

    Ulice Křížové cesty, Jeruzalém

    No.: 256089

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2021 17:51

    litografie, 37,5 x 26,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 251837

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 16:38

    olej, plátno, 17 x 22,6 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 12.500 CZK (500 €)