Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    No.: 250455

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 17:01

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 31/60, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    No.: 250454

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 17:00

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    No.: 250453

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 16:59

    litografie, 37,4 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/13, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    No.: 250452

    Auction price: 10.800 CZK (432 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 16:58

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 10.800 CZK (432 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní ticho

    No.: 250451

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 16:57

    olej, plátno, 90. léta, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jana Reinerová

    Šípky

    No.: 250839

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2020 15:37

    litografie, 6,9 x 7,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 19/50, vzadu štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jana Reinerová

    Stará Praha

    No.: 99418

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 10. 2020 17:12

    lithography, 32 x 42 , 5 cm, sign. DM Jana Reinerová, no. 44/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jana Reinerová

    Středomoří

    No.: 249432

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2020 18:43

    litografie, 18,5 x 10,8 cm, signatura, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    No.: 244883

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 08. 2020 22:58

    litografie, 18,4 X 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Jana Reinerová

    Charles Bridge at night

    No.: 244610

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2020 15:55

    lithography, 32,5 x 37,6 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, Led-50, slightly yellowed and torn paper at the lower edge, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jana Reinerová

    Rybník

    No.: 182185

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Amsterodam

    No.: 186990

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2020 09:49

    litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Jižní Čechy

    No.: 177370

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2020 09:08

    litografie, 23 x 10 cm, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    No.: 177369

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2020 09:07

    litografie, 17 x 11 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Pozdní odpoledne

    No.: 195843

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 19:25

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    No.: 242139

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    No.: 242140

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    No.: 191179

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:24

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    No.: 191178

    Auction price: 420 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:23

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    No.: 191085

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 232967

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 20:04

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 48/69, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Gables

    No.: 124013

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2014 21:55

    lithograph, 9,5 x 7,3 cm, signed RD Jana Reinerová, author's print, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jana Reinerová

    Strahov Monastery Gate

    No.: 124011

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2014 21:45

    lithograph, 6,7 x 8,6 cm, signed RD Jana Reinerová, author's print, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 150 CZK (6 €)