• B. Rotluf

    Položka č.: 243758

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:38

    tempera, papír, 1932, 34,5 x 49 cm, sign. PD B. Rotluf, vzadu popsáno: B. Rotluf, Berlin 1932, v rozích patrné dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Výjevy z Plzně

    Položka č.: 243747

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:16

    tisk, 10 x 26 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Petr Bezruč

    Položka č.: 243741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:04

    lept, 1957, 8 x 5,5 cm, sign. PD J Schmidt, antiqari.at Radhošťská, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 243740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:02

    ocelorytina, 6,1 x 4,8 cm, sign. DU Jindra Schmidt, antiqari.at Radhošťská, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Skály

    Položka č.: 243737

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:56

    lept, 1941, 17,6 x 23,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka , při okraji mírně zažloutlý papír, na okraji mimo tisk místy zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Toyen

    (1902-1980)

    Oko

    Položka č.: 243728

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:38

    zinkografie, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Toyen, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Vyzařování

    Položka č.: 243724

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:30

    slepotisk, 19 x 14,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kůň

    Položka č.: 243719

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:20

    suchá jehla, 17,1 x 18,8 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 16/35, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Žebřík

    Položka č.: 243718

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:18

    suchá jehla, 29 x 18,3 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 12/20, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Poisat

    Položka č.: 243717

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:16

    suchá jehla, 19,1 x 15,5 cm, značeno PD tisk D. Reynek, papír na několika místech mimo tisk drobně poškozen, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Adamír Macháček

    Kůň s pluhem

    Položka č.: 243716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:14

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Dobrý vitr

    Položka č.: 243714

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Slunečník na pláži

    Položka č.: 243713

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:08

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, na pravém horním rohu papír nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad a podhradí v zimě

    Položka č.: 244522

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:42

    litografie, 1948, 49,5 x 37.5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Kostel sv. Salvátora

    Položka č.: 244524

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:38

    litografie, 1948, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Dítě a hračky

    Položka č.: 244525

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:36

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, rám, autorský tisk, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 244538

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:10

    dřevoryt, 1926, 24,5 x 34 cm, sign. PD A. Majer, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Slunce

    Položka č.: 241103

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 20:46

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Petr Ptáček

    Dívka a vzducholoď

    Položka č.: 238504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 20:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 233386

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:52

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Ex libris Eva a Jiří Němcovi

    Položka č.: 218748

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:24

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice v noci

    Položka č.: 214233

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (590 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:17

    olej, sololit, 67 x 39 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (590 €)

  • Petr Ptáček

    Dívka a vzducholoď

    Položka č.: 211839

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:12

    Aktuální cena: 1.250 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Mocek

    Fata Morgana (Pocta G. B. Piranessi IV.)

    Položka č.: 196366

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (715 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 18:46

    olej, plátno, 2001, 30 x 40 cm, sign. LD Mocek 01, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 20.000 CZK (715 €)

  • Dan Trantina

    Stavění snu

    Položka č.: 195288

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 18:45

    olej, papír, 2005, 50 x 35 cm, monogr. PD T 05, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Ivan Novosad

    Korida

    Položka č.: 190879

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 18:29

    linořez, 2014, 17,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 19/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Tomáš Jetela

    Žena s červenou sukní

    Položka č.: 176592

    Vyvolávací cena: 11.600 CZK (415 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 18:12

    olej, plátno, 80 x 60 cm

    Aktuální cena: 12.600 CZK (450 €)

  • Alois Nožička

    Sen

    Položka č.: 137547

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 18:07

    koláž, papír, 14 x 14 cm, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Jana Reinerová

    Stará Praha

    Položka č.: 99418

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 18:00

    litografie, 32 x 42 , 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (111 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 223686

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 23:58

    litografie, 1980, 28 x 18 cm, sign. PD Olga Čechová 80, č. 11/75, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)