Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Lyže ve sněhu

    Položka č.: 281161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:55

    dřevoryt, 6 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bledule ve váze

    Položka č.: 281152

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:54

    pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    St. Magdalena

    Položka č.: 281153

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53

    lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 281154

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52

    lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Mandala

    Položka č.: 270112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:51

    litografie, 48,6 x 44 cm, sign. PD nečitelně, 12997, v dolní části mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neškodná

    Pouto

    Položka č.: 257052

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:50

    litografie, 1999, 49 x 44,2 cm, sign. PD Neškodná 1999, 45839

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Krasojezdkyně na pštrosovi

    Položka č.: 281149

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:49

    lept, 1985, 7 x 6,5 cm, sign. PD R. Němeček 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Archanděl

    Položka č.: 281150

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:48

    lept, 1991, 13,8 x 10,3 cm, sign. PD R. Němeček 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Krasojezdkyně

    Položka č.: 281151

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:47

    lept, 2003, 5,5 x 6,3 cm, sign. DU RV 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pouliční muzikanti

    Položka č.: 281147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:46

    litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Váza

    Položka č.: 281148

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:45

    litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Muzikant

    Položka č.: 281141

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:44

    tisk, 11 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Městečko

    Položka č.: 281142

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:43

    kolorovaná litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMorave 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rodinný zmatek

    Položka č.: 281143

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:42

    kolorovaná litografie, 1982, 10,5 x 15 cm, sign. PD AMoravec, PF 1983 Marie Mazáčová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plavení koní

    Položka č.: 281144

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:41

    litografie, 10 x 15,5 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plavení koní

    Položka č.: 281145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:40

    litografie, 10,5 x 13 cm, značeno LD Amoravec 25, na zadní straně pozvánka k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 281146

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:39

    litografie, 11,3 x 8,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    PF 1977 Václav Klabík

    Položka č.: 253939

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:38

    litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Krajina českého středohoří

    Položka č.: 281138

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:37

    litografie, 7,7 x 11,2 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    V podzámčí

    Položka č.: 281139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:36

    linoryt, 20 x 9,1 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Dvojice nad hradem

    Položka č.: 281140

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:35

    lept, akvantita, 15 x 10 cm, sign. PD Matouš, č. 26/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Marešová

    (1953)

    Panenka

    Položka č.: 228557

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:34

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Město

    Položka č.: 281137

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33

    dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Zimní krajina

    Položka č.: 281136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:32

    litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Prase s pivem

    Položka č.: 281134

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:31

    kombinovaná technika, malířská lepenka, 24 x 18 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Stará Praha

    Položka č.: 281135

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:30

    kombinovaná technika, malířská lepenka, 24 x 18 cm, sign. LD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Housle z kvítí

    Položka č.: 281133

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:29

    mezzotinta, 1970, 7,7 x 4,7 cm, sign. PD Kudláček 70, č. 182/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • H. Kravcec - Kravcová

    Umělcovo zátiší

    Položka č.: 281132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:28

    serigrafie, 11 x 6,5 cm, sign. PD H. Kravcec - Kravcová, Ex libris , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Únos Europy

    Položka č.: 265029

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:27

    litografie, 9 x 5,7 cm, sign. DU B. Krátký, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Albrecht z Valdštejna

    Položka č.: 281131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:26

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook