Lyže ve sněhu
Položka č.: 281161Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:55
dřevoryt, 6 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bledule ve váze
Položka č.: 281152Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:54
pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Mandala
Položka č.: 270112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:51
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Neškodná
Pouto
Položka č.: 257052Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně na pštrosovi
Položka č.: 281149Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:49
lept, 1985, 7 x 6,5 cm, sign. PD R. Němeček 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Archanděl
Položka č.: 281150Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:48
lept, 1991, 13,8 x 10,3 cm, sign. PD R. Němeček 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně
Položka č.: 281151Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:47
lept, 2003, 5,5 x 6,3 cm, sign. DU RV 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pouliční muzikanti
Položka č.: 281147Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:46
litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Váza
Položka č.: 281148Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:45
litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Muzikant
Položka č.: 281141Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:44
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Alois Moravec
Městečko
Položka č.: 281142Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Rodinný zmatek
Položka č.: 281143Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Plavení koní
Položka č.: 281144Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:41
litografie, 10 x 15,5 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Plavení koní
Položka č.: 281145Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:40
litografie, 10,5 x 13 cm, značeno LD Amoravec 25, na zadní straně pozvánka k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Položka č.: 281146Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:39
litografie, 11,3 x 8,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
PF 1977 Václav Klabík
Položka č.: 253939Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Krajina českého středohoří
Položka č.: 281138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:37
litografie, 7,7 x 11,2 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dalibor Matouš
(1925-1992)
V podzámčí
Položka č.: 281139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:36
linoryt, 20 x 9,1 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dvojice nad hradem
Položka č.: 281140Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:35
lept, akvantita, 15 x 10 cm, sign. PD Matouš, č. 26/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jarmila Marešová
Panenka
Položka č.: 228557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:34
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Město
Položka č.: 281137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Položka č.: 281136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Prase s pivem
Položka č.: 281134Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:31
kombinovaná technika, malířská lepenka, 24 x 18 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Stará Praha
Položka č.: 281135Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:30
kombinovaná technika, malířská lepenka, 24 x 18 cm, sign. LD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Housle z kvítí
Položka č.: 281133Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:29
mezzotinta, 1970, 7,7 x 4,7 cm, sign. PD Kudláček 70, č. 182/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
H. Kravcec - Kravcová
Umělcovo zátiší
Položka č.: 281132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:28
serigrafie, 11 x 6,5 cm, sign. PD H. Kravcec - Kravcová, Ex libris , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Únos Europy
Položka č.: 265029Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Markéta Králová
Albrecht z Valdštejna
Položka č.: 281131Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:26
lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)