• Karel Musil

    (1982)

    Beran

    Položka č.: 243531

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:43

    lept, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, 5/20, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Alegorie

    Položka č.: 243515

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 243474

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:38

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 18/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Magdaléna Vovsová

    Had

    Položka č.: 230816

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:31

    lept, 1989, 29,7 x 19,7 cm, sign. PD M. Vovsová 1989, 69/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 243470

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1959, 17,6 x 28 cm, sign. LD K. Oberthor 59., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Max

    (1895-1969)

    Položka č.: 243519

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:14

    olej, plátno, 37 x 49 cm, sign. PD F. Max, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, Liebschera a O. Blažíčka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Letní krajina

    Položka č.: 243523

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:13

    tempera, papír, 1981, 38 x 68 cm, sign. PD O. Martinovský 81, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Tomáš Kypta

    Moliére - Amfitrion (kostýmní návrhy)

    Položka č.: 224947

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:11

    2x tuš, akvarel, papír, 1989, 1992, 60,5 x 43,5 cm, oba signovány PD Tomáš Kypta, Kleantis a Merkur

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Kalvoda - napodobitel

    Na řece

    Položka č.: 243489

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:07

    olej, karton, 57 x 49 cm, sign. PD Al. Kalvoda, rám, na zadní straně popsáno, v pravém dolním rohu mírně oprýskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 243521

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:02

    akvarel, papír, 18,5 x 20,5 cm, sign. PD F. Emler, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 243520

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:01

    akvarel, papír, 27,5 x 32 cm, sign. PD F. Emler, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.655 CZK (62 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240142

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:18

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek

    Položka č.: 240140

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:17

    litografie, 17,7 x 23,2 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 240139

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:16

    litografie, 1912, 24,5 x 20 cm, sign. PD Otakar Vaňáč 1912, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    V zimě

    Položka č.: 240133

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:15

    litografie, 17,5 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pražské střechy

    Položka č.: 240117

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:12

    litografie, 17,6 x 23,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Prašná brána

    Položka č.: 240115

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:11

    litografie, 27,7 x 15,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 15:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Únos Sabínek

    Položka č.: 229138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:47

    olej, karton, 33 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Bohové

    Položka č.: 229137

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:46

    olej, karton, 38 x 52 cm, rám, roztržený dolní pravý roh, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 227572

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:39

    tužka, papír, 34 x 50 cm, sign. PD V. Sychra, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jan Jedlička

    Vidina o smrti

    Položka č.: 224809

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:34

    litografie, 1967, 33,3 x 24,1 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 34/100, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:33

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:29

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasáček

    Položka č.: 218076

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:26

    akvatinta, 18,8 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeňka Burgetová

    květen

    Položka č.: 202136

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:20

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    V úplňku

    Položka č.: 202135

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Předehry

    Položka č.: 202132

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:18

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Čmerda

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:11

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)