• Jiří Kubíček

    Loučení

    Položka č.: 247084

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2020 18:24

    litografie, 1987, 37 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1987, 34/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jana Krejčová

    Záhadná noc

    Položka č.: 240864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2020 18:22

    linoryt, 1990, 27 x 30 cm, sign. PD J. Krejčová 90, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Kovářík

    (1921-1999)

    Slovácká veselice

    Položka č.: 193632

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2020 18:21

    dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Vlad. Kovářík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a Tvůrčí skupiny Radar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Tři

    Položka č.: 230500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2020 18:18

    pastel, akvarel, papír, 2012, 26,5 x 18,5 cm, sign. DU Kolařík 2012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • C. Klein

    Vlčí máky

    Položka č.: 247110

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2020 18:17

    akvarel, tuš, dřevo, 16,5 x 15,6 cm, sign. LD C. Klein, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    Žena - krajina

    Položka č.: 247080

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2020 18:03

    litografie, 1993, 60 x 43,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, 64/90, v horní části pokrčený papír, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslava Zychová

    Snídaně

    Položka č.: 247093

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:48

    lept, 24,2 x 32,1 cm, sign. PD Miroslava Zychová, 18598, při pravém horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 244299

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:37

    lept, kombinovaná technika, 48 x 38,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, rám, 18415, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Položka č.: 247111

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:35

    kombinovaná technika, 1992, 9,7 x 14,7 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Svolinský

    Profil ženy s čepcem

    Položka č.: 181700

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:28

    litografie, 24,5 x 20 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Z cyklu Vodní hladiny

    Položka č.: 218025

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:26

    litografie, 2012, 48,3 x 66,7 cm, sign. PD Jan Spěváček, XII.15, místy mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka t…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s dýní

    Položka č.: 196536

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:22

    pastel, papír, 1962, 46,5 x 68,5 cm, sign. PD K. Oberthor 62, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Oberthor

    Vítěz

    Položka č.: 227714

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:20

    linoryt, 35,8 x 53,5 cm, sign PD. K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét mladé ženy (Růženy Naskové)

    Položka č.: 229885

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:17

    dřevoryt, 30,2 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Odpočinek u okna

    Položka č.: 247146

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:11

    tužka, papír, 16,6 x 13 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Z pohádek Šahrazádiných I-VIII

    Položka č.: 139628

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:09

    8x kamenorytina kolorovaná litografií, 1948, 23 x 16 - 25 x 17 cm, 8x monogramováno na kameni vf, opus 640 - 647, při levém okraji pozůstatky původní vazby, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Laně

    Položka č.: 244016

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:08

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Blondýna s kuličkou

    Položka č.: 247147

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:07

    tempera, tuš, papír, 10,1 x 8,5 cm, monogramováno PD MD, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Karlovy Vary - Z Puškinovy stezky

    Položka č.: 234276

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:05

    tempera, papír, 1986, 41,6 x 59,6 cm, sign. PD Dlouhý 86, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Vesnický motiv

    Položka č.: 229872

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:03

    lept, 17,6 x 27,6 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Akt dívky s hadem

    Položka č.: 247160

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2020 18:00

    lept, 1961, 10,3 x 5 cm, sign. PD Burant 961, 21367, PF 1962, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šnobl

    (1884-?)

    Selka

    Položka č.: 246652

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 19:12

    pastel, karton, 1942, 87 x 67 cm, sign. PN Jaroslav Šnobl 1942, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Škrabánek

    (1901-1974)

    Položka č.: 246651

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 19:11

    olej, karton, 66 x 50,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Engelmüllera, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Stanislav Karoli

    bez názvu

    Položka č.: 246113

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 19:00

    plastika – umělý kámen, 2019, 23 x 16 x 7 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vera Luna

    Om

    Položka č.: 246112

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:59

    kruhový kachel, Ø 28 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaro Procházka

    (1872-1958)

    Chrám Sv. Mikuláše

    Položka č.: 246637

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:57

    olej, karton, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Jaro procházka byl žákem prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V., malíř městských námětů, žánrů, krajinář. Velký význam měly pro něj studijní cesty do Paříže, Bel…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Hanuš Lamr

    Náhrdelník jednoho květu

    Položka č.: 246108

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:55

    šperk, přívěsek s nastavitelným řetízkem, Ag 8,89 g, 2018, 1 x 1 cm

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Nastassia Alienikava

    prsten, Scandinavian Forest, model Smultron Black

    Položka č.: 246107

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:54

    Ag 925/1000, ruthenium, 1,3 x 1 cm

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Nastassia Alienikava

    náušnice, Scandinavian Forest, model Smultron Black

    Položka č.: 246106

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:53

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • akad. mal. Teodor Buzu

    Položka č.: 246101

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:51

    malba na hedvábí, 2013, 76 x 90 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu