Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Komedie č. 10

    Položka č.: 281968

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2024 17:35

    suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282138

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:12

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    2x Ilustrace

    Položka č.: 282135

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:06

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva akty

    Položka č.: 279374

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:49

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Orel

    Položka č.: 279367

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:38

    dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 14:00

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 282216

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:34

    dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Tři ženy s Villonem

    Položka č.: 282214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:30

    dřevoryt, 7,1 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Psí amorek

    Položka č.: 282213

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Marie Blabolilová

    (1948)

    Podzim

    Položka č.: 282166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:54

    lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282163

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:48

    litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Dvě lodě v přístavu

    Položka č.: 282162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:46

    litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Telefon

    Položka č.: 282160

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:42

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník

    Položka č.: 282157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:39

    2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka s vesly

    Položka č.: 282158

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:38

    suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 282153

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:28

    dřevoryt, 11,6 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Tři ženy s Villonem

    Položka č.: 282152

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:26

    dřevoryt, 7,1 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Krabice s květy

    Položka č.: 282139

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:00

    dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Dívčí akt

    Položka č.: 281270

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 17:24

    suchá jehla, 2002, 14,9 x 10,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 02, č. 99/150, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tabacco Road

    Položka č.: 274314

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 15:34

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:40

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Lebka s hadem

    Položka č.: 265874

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:32

    rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Záslibný dar

    Položka č.: 265520

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:28

    tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    Milenci

    Položka č.: 136548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:23

    tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kapela

    Položka č.: 282123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:20

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Housle

    Položka č.: 282124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:19

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Soňa Schwarzová

    (1958)

    Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    Položka č.: 137590

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:45

    lept, akvatinta, 1983, 24,7 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 83, autorský tisk, na okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Luční dáma

    Položka č.: 265038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:42

    lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

Instagram

Facebook