Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Lucie Šubová

    Mariáš

    Položka č.: 282583

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2024 17:00

    lept, 1999, 14,8 x 21,3 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 6/7, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Sopka

    Položka č.: 282569

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2024 16:40

    mezottinta, 17,1 x 12 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt s kočkou

    Položka č.: 282400

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2024 16:22

    litografie, 1983, 10,6 x 8 cm, sign. DU KBeneš 83, č. 8/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Podzim

    Položka č.: 280763

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2024 14:14

    lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Muž a pes

    Položka č.: 278833

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2024 14:22

    dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Obrázek 49

    Položka č.: 282769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2024 15:48

    olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Obrázek 45

    Položka č.: 282768

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2024 15:46

    olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Petráček

    Černá Hora od Trutnova

    Položka č.: 282755

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2024 15:20

    akvarel, tužka, papír, 1947, 25,3 x 18,8 cm, sign. PD Petráček 47, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2024 15:04

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2024 14:50

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Eva Jandejsková

    (1947)

    Dívka s červenou růží

    Položka č.: 267776

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2024 18:22

    keramika, 25,5 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Dívka s čtyřlístkem

    Položka č.: 257769

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2024 18:30

    linoryt, 1982, 13,5 x 8,3 cm, sign. PD L. Rusek 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Návrh na vitráž

    Položka č.: 243464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 18:44

    akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Profil muže

    Položka č.: 269373

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 18:16

    tuš, papír, 12 x 11,5 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • P. Janžura

    Československo 50 h

    Položka č.: 257736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 18:10

    tuš, tužka, papír, 31,3 x 22,3 cm, sign. PD Janžura, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • L. Hajský

    Pohodlíčko

    Položka č.: 245628

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Kovář

    Lodě

    Položka č.: 277099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2024 18:43

    olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Luis Icart

    (1888-1950)

    Dáma s kožichem

    Položka č.: 281376

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2024 18:10

    lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Andrej Augustín

    (1964)

    Nožičky jako salámik

    Položka č.: 280308

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2024 18:01

    serigrafie, 1994, 40 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, rám, 47/76, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Kutná hora

    Položka č.: 257857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2024 18:53

    litografie, 20,2 x 15,7 cm, značeno LD na kameni Jaroslav Šetelík, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Drahoslav Šolta

    (1960)

    Na samotě u lesa

    Položka č.: 282721

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2024 18:29

    akryl, plátno, 80 x 90 cm, sign. PD Šolta, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, Drahoslav Šolta je malíř a grafik narozený 25.3.1960 v Hranicích na Moravě. Od roku 1989 žije ve Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů. Jeho…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Přemysl Pitřík

    (1959)

    Kompozice I.

    Položka č.: 282718

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2024 18:26

    olej, sololit, 57,5 x 80 cm, sign. DU Přemysl Pitřík 19, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Jan Orlík

    (1920-1995)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 281808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2024 18:12

    olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    PF 1984

    Položka č.: 282405

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 18:42

    litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pohřební průvod

    Položka č.: 282362

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 18:00

    suchá jehla, 9,8 x 13 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Švanda Dudák

    Položka č.: 282359

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 17:58

    kolorovaná litografie, 17 x 27 cm, sign. DU AMoravec, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Orel

    Položka č.: 282356

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 17:56

    lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Benátky

    Položka č.: 281018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2024 15:04

    litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Emanuel Litoš

    (1912-?)

    Praha (Chrám sv. Víta, Karlův most, sv. Václav)

    Položka č.: 277474

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:50

    tepaná měď, 24 x 97 cm, dole uprostřed značeno Em. Litoš, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    Položka č.: 251461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:56

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook