• Josef Molín

    (1912)

    Jestli neodvoláte, co jste říkal o Spartě, vrací se moje dcera se mnou domů!

    Položka č.: 235369

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 19:16

    tuš, papír, 1970, 18 x 29 cm, sign. PD Molín 70, papír v horní části ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 235101

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 19:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Veselý

    (1921)

    Postava

    Položka č.: 247141

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:40

    suchá jehla, 1967, 20 x 12,4 cm, sign. DU St. Veselý PF 1968, 32/50, na několika místech mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Korouhvička

    Položka č.: 247083

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:37

    litografie, 1968, 31 x 22 cm, značeno PD v tisku Troup, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Skřivánek

    Náměstí

    Položka č.: 247137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:32

    litografie, 24 x 46,4 cm, sign. PD J. Skřivánek, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Portrét muže

    Položka č.: 247108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:30

    tužka, papír, 27,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Helena Salichová

    (1895-1975)

    Žena u okna

    Položka č.: 247098

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:29

    linoryt, 1959, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD H. Salichová 1959, 22., mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Na slunci

    Položka č.: 247079

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:26

    litografie, 1986, 8 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 86, 1/100, PF 1987 M. Janča, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Portrét se sklopenou hlavou

    Položka č.: 211156

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:23

    uhel, papír, 39,2 x 31,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét ženy hledící vzhůru

    Položka č.: 211158

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:22

    uhel, papír, 41,8 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    U moře

    Položka č.: 247112

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:21

    serigrafie, 2000, 20,5 x 40 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Hana Moštková

    Klaunův tichý podvečer

    Položka č.: 247090

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:20

    litografie, 1998, 48,6 x 37,9 cm, sign. PD Hana Moštková 1998, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Ležící žena

    Položka č.: 137216

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:16

    serigrafie, 24 x 29 cm, sign. PD Krs, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František J. Kraus

    (1904-1976)

    Náměstí

    Položka č.: 247138

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:15

    litografie, 31,6 x 25 cm, sign. PD F. J. Kraus, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, poté T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hana Hölzelová

    (1927)

    Kytice heřmánku

    Položka č.: 247113

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:07

    litografie, 1980, 32 x 42,7 cm, sign. PD Hana Hölzelová 1979, 18295, při okrajích mírně zažloutlý a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 229875

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:00

    tuš, uhel, papír, 1986, 30,8 x 23,5 cm, sign. LD Bělocvětov 86, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Životní cesta

    Položka č.: 247129

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:47

    tuš, papír, 17,6 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Vlasta Zábranský, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Petrák

    S tou povídkou…

    Položka č.: 247126

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:45

    tuš, papír, 17,4 x 14,6 cm, značeno PD razítkem Jiří Petrák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pozadí

    Položka č.: 247125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:42

    koláž, tuš, papír, 14,4 x 10,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milan Lipovský

    (1927)

    Beze slov

    Položka č.: 247127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:37

    tuš, papír, 29,7 x 20,9 cm, značeno na zdní straně Milan Lipovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Juřena

    Sousedé

    Položka č.: 247120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:36

    tuš, papír, 1967, 21,8 x 16,1 cm, sign. PD Juřena 67, text: Sousede zítra nebudu doma tak mi to jablko hlídejte! ... Děkuju vám sousede ... Není zač sousede, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Johanus

    Šnek z filmu

    Položka č.: 247119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:35

    tuš, papír, 15,1 x 19,1 cm, sign. druhá strana V. Johanus, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Johanus

    Film

    Položka č.: 247121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:34

    tuš, papír, 15 x 21,1 cm, sign. na zadní straně V. Johanus, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Feyrer

    Zámek

    Položka č.: 247115

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:33

    tuš, papír, 15,2 x 12,5 cm, sign. na zadní straně Petr Feyrer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 247140

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:27

    lept, 1957, 13,7 x 17,5 cm, značeno LD v tisku Vondrouš 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Postavy v poli

    Položka č.: 247104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:24

    dřevoryt, akvarel, 1963, 19,2 x 13,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 247105

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:23

    dřevoryt, 1977, 22,6 x 17 cm, monogr. PD v tisku OM, PF, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-?)

    Magický klub v Praze

    Položka č.: 198369

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:20

    lept, 1947, 30,5 x 24,2 cm, sign. PD Fleisig 47, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Kostelní věže

    Položka č.: 247101

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:19

    dřevoryt, 1930, 17,8 x 14,9 cm, sign. PD JarDobrovolský, Hodonín - cyklus původních dřevorytů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Adolf Cech

    Položka č.: 223298

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2020 18:18

    tužka, papír, 33,5 x 25,8 cm, sign. PD Adolf Cech, na zadní straně dopis autora, mírně zašpiněný a při okrajích mimo kresbu natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)