• Olga Stárková

    Buky

    Položka č.: 132217

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:35

    litografie, 2000, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD O. Stárková 2000, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    Dub

    Položka č.: 132216

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:30

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    litografie, 2002, 13,8 x 14,7 cm, sign. DU K. Beneš 02, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    litografie, 2002, 14,5 x 12,6 cm, sign. DU K. Beneš 02, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)