• Josef Liesler

    Exlibris M. Horníček

    Položka č.: 280234

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:26

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Kostlivec a rytíř

    Položka č.: 280231

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:19

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Kavan

    Rozbité sochy

    Položka č.: 280256

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Přec Tě mám rád

    Položka č.: 280229

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:13

    lept, 1982, 11,7 x 8 cm, sign. DU Kábrt 82, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ota Janeček

    Kos na knize

    Položka č.: 280237

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:11

    tisk, 7 x 7 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    Ex libris Mája Hanová

    Položka č.: 280266

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:05

    litografie, 1994, 13 x 10,5 cm, sign. PD Benešová, 55/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Drak s fajfkou

    Položka č.: 280246

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:01

    dřevoryt, 1966, 16,7 x 11,7 cm, sign. LD J. Baruch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Ať si bylo jaksibylo dycky jaksi bylo eště nigdy nebylo aby jaksis nebylo.

    Položka č.: 280249

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:00

    dřevoryt, 9,8 x 14,6 cm, značeno LN v desce JB, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 279757

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:37

    litografie, 31,8 x 22,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 81/200, Ludmila Jiřincová se řadí mezi nejznámější české výtvarnice. Věnovala se jak volné tvorbě, tak grafice, jež pokrývala široké spektrum námětů. Proslula zasněnými portréty žen skrytých pod závoji či s květy ve vlasech, jejichž pozadí poukaz…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Odhadní cena: 6 000 - 7 000 CZK

  • Vladimír Kokolia

    Žebřík

    Položka č.: 279754

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:34

    linoryt, 37 x 45 cm, sign. PD Kokolia, klip rám, č. 3/29, Kokoliova tvorba zahrnuje velmi různorodou škálu medií i námětů. Autor se věnuje malbě, grafice, kresbě i digitálnímu obrazu. Jeho tvorba je i v oblasti sdělení velmi různorodá, využívá formy figurativní, objektové či zcela abstraktní. Podsta…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Okno

    Položka č.: 279752

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:32

    litografie, 81 x 69,5 cm, sign. LD, č. 5/7, v díle nedávno zemřelé výtvarnice Květy Pacovské se snoubí hravost a důvtip spolu s originální výtvarnou a typografickou složkou. Pacovská studovala na pražské UMPRUM v ateliéru Emila Filly obor monumentální malby. Studia dokončila v roce 1952 a posléze za…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK

  • Karel Oberthor

    Volavky

    Položka č.: 280168

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 18:37

    litografie, 1974, 50 x 34,5 cm, sign. DU K. Oberthor 74, autorský tisk, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Různí autoři

    Grafický špalíček 1982

    Položka č.: 280133

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:59

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Nokturno

    Položka č.: 280125

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:51

    litografie, 1983, 17 x 26 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e.a., PD věnování Karlu Kašparovi, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Posel

    Položka č.: 280123

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Prorok

    Položka č.: 280122

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:48

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Položka č.: 280114

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:40

    litografie, 1972, 39 x 29 cm, sign. PD F. Hudeček 72, rám, autorský tisk I, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu., žák prof…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 280108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34

    lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Novoročenka Jana Fučíka na rok 1953

    Položka č.: 280102

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:28

    suchá jehla, 1952, 3,5 x 5,5 cm, sign. DU Tichý 52, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 280099

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:25

    litografie, 1920, 10,1 x 6,2 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pinie nad mořem

    Položka č.: 280093

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:19

    suchá jehla, 1935, 29,7 x 23,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Letní potok

    Položka č.: 280054

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 16:43

    olej, plátno, 31 x 44 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 280027

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 16:13

    litografie, 1991, 51 x 37 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 48/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Aleš Kublák

    Loučení navždy

    Položka č.: 279808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 16:07

    olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Kantor

    Tři ženské akty

    Položka č.: 279157

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:50

    3x suchá jehla, 1967, 1969, 1972, 11 x 10; 11 x 8,5; 8 x 18 cm, vše sign. PD Kantor Jar., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Rembrandtův syn Titus

    Položka č.: 278994

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:46

    rytina, 9,2 x 7 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Aleš Najbrt

    Jan Hřebejk: Pelíšky

    Položka č.: 267950

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:14

    filmový plakát, 1999, 84,5 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • .

    Jazzklub Parnas

    Položka č.: 267941

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:02

    hudební plakát, 1986, 86 x 46 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Zuzana Kadlecová

    Položka č.: 267792

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 14:58

    tuš, akvarel, papír, 2005, 14 x 10,5 cm, sign. PD Zuzana Kadlecová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Pavučina

    Položka č.: 266842

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 14:50

    serigrafie, 28,9 x 19,3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, č. 42/100, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu