• Petra Oriešková

    Sen

    Položka č.: 255396

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:36

    tužka, akvarel, papír, 1992, 28 x 20,5 cm, monogr. P, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 254632

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:29

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Mézl

    Křídlo

    Položka č.: 254629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:28

    dřevoryt, 10,8 x 8,5 cm, sign. LD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mézl

    Blíženci

    Položka č.: 254622

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:27

    dřevoryt, 22,6 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Vladimír Komárek

    Sv. Václav

    Položka č.: 254621

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:26

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 27/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 254620

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:25

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olga Vychodilová

    Divadlo

    Položka č.: 254598

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:12

    suchá jehla, 11,5 x 8,6 cm, sign. PD Olga Vychodilová, rám, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dva ženské akty

    Položka č.: 254590

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:05

    suchá jehla, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, č. 10/100, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 254588

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 15:03

    serigrafie, 1983, 21 x 19 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Adam a Eva

    Položka č.: 254582

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:59

    lept, 1983, 12,1 x 8,3 cm, sign. PD Olga Vychodilová 83, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Zátiší u okna

    Položka č.: 254579

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:56

    lept, reliéfní tisk, 1978, 11,6 x 7,1 cm, sign. DU Michaela Lesařová - Roubíčková 1978, rám, č. 7/40, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Jablko pod stromem

    Položka č.: 253993

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:28

    litografie, 1985, 11,3 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Brambořík

    Položka č.: 253991

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:26

    litografie, 1986, 12,3 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 86, č. 4/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Šípkové růže

    Položka č.: 253981

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:19

    litografie, 1981, 19,3 x 10 cm, sign. DU Zd. Burgetová 81, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Červený květ

    Položka č.: 253974

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:13

    litografie, 1982, 19,4 x x 10,1 cm, sign. PD Zd. Burgetová 82, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Zvonky

    Položka č.: 253968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:10

    litografie, 1988, 23 x 17,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 88, č. 8/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie prasátek

    Položka č.: 252110

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2021 14:04

    tuš, tužka, papír, 1946, 22 x 30 cm, sign. PD V. Pecháček 1946, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Zrzavý

    Autoportrét

    Položka č.: 251692

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 15:16

    uhel, papír, 60 x 35 cm, rám, původně v majetku Dr. K. Kučery, osobního tajemníka J. Zrzavého, nyní ve soukromé sbírce; vzadu LD věnování, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umě…

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Jan Zrzavý

    Benátky - přístav

    Položka č.: 251690

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 15:15

    tužka, papír, 1934, 11,5 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Stavení

    Položka č.: 251457

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:59

    dřevoryt, 15,8 x 21,6 cm, sign. PD Hejný, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 251455

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Položka č.: 251446

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:54

    litografie, 18,5 x 13 cm, sign. PD ZZálešák, pasparta, č. 2/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Kostky

    Položka č.: 251445

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:53

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Trčka

    Ženský akt

    Položka č.: 251442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:51

    pastel, papír, 38 x 27 cm, sign. PD Trčka, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Paroubek

    (1877-1962)

    Domažlice

    Položka č.: 249356

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:38

    olej, plátno, 23 x 24,5 cm, sign. LD Jan Paroubek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Bílka a K. Wellnera, člen Sppolku plzeňských výtvarníků, Svazu západočeských výtvarných umělců a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Antonie Jankovcová

    Listy

    Položka č.: 245688

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:32

    vypalovaný kov a smalty, 1974, 30 x 30 cm, monogr. PD AJ, vzadu štítek s popisem, při okrajích poškozeno, vypadlé z kovového rámu, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:13

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 233896

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 04. 2021 14:02

    olej, plátno, 60 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226969

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 15:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226968

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 15:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)