• Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 239736

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:06

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 237977

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:03

    olej, karton, 23,5 x 33 cm, sign. PD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Jinoch v kroji

    Položka č.: 237978

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:02

    olej, karton, 23,5 x 33 cm, sign. PD J. Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 239418

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:00

    akvarel, tuš, papír, 38 x 30,5 cm, na základě tvrzení majitele se jedná o autorovu ranou práci ze 40. let, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Šplíchal

    Let krahujce

    Položka č.: 245113

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (389 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 05. 2020 15:48

    pastel, akvarel, papír, 2003, 100 x 70 cm, sign. zezadu Zdeněk Šplíchal, rám

    Aktuální cena: 10.500 CZK (389 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Marian Palla

    Komiks

    Položka č.: 245079

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (834 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 05. 2020 15:17

    olej, nešepsovaná juta, 2007, 69 x 70 cm, sign. PD M. Palla, vystaveno v galerii Vltavín na výstavě Slovem i obrazem, 22. 4. - 20. 5. 2008

    Aktuální cena: 22.500 CZK (834 €)

  • Jiří David

    Údiv

    Položka č.: 243301

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:28

    serigrafie, 1998, 35 x 28,8 cm, sign. PD 1998 Jiří David, rám, autorský tisk, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše s Venouškem

    Položka č.: 243295

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:23

    koláž, 2012, 30 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Herečky

    Položka č.: 238847

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:09

    pastel, papír, 37 x 51 cm, sign. PD Jiroudek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Petr Štambach

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:07

    olej, plátno, 1994, 60 x 40 cm, sign. PD Štambach 94, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Podzimní nálada

    Položka č.: 226971

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:05

    olej, překlika, 36 x 47 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:03

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191614

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:54

    tuš, tempera, papír, 14 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Staronová synagoga

    Položka č.: 191586

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:37

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Bečov

    Položka č.: 191577

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:31

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Nové Hamry

    Položka č.: 191568

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:23

    tuš, tempera, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Třeboň - Novohradská brána

    Položka č.: 191565

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:20

    tuš, tempera, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred Sedlák, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Třeboň - Zámek

    Položka č.: 191564

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:19

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Třeboň - Novohradská brána a pivovar

    Položka č.: 191563

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:18

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:15

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Konstantinovy lázně

    Položka č.: 191558

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:13

    tuš, tempera, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Horní Blatná

    Položka č.: 191555

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191553

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:09

    tuš, tempera, papír, 14,8 x 13,8 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191552

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:08

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Bečov

    Položka č.: 191546

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:02

    tuš, tempera, papír, 15 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Kostel v Horní Blatné

    Položka č.: 191545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:01

    tuš, tužka, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris

    Položka č.: 244552

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 15:17

    tisk, 1917, 5,5 x 3 cm, sign. DU v tisku Emmerich Al Hruška, pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lumír Čmerda

    Pocta Duke Elingtonovi 1. list z cyklu Dějiny jazzu

    Položka č.: 240956

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 15:06

    litografie, 1988, 54 x 38,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 3/50, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:39

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 233691

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:33

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)