Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    II. Ryby & Chips

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 20:12

    litografie, 2014, 37 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 39/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 9.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Zátiší s kartami

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (233 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 20:10

    litografie, 2018, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (233 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Depo

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 20:07

    litografie, 2008, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 79/90, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Mochomůrky

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 20:06

    litografie, 2014, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 38/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    I. Ryby & Chips

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 20:03

    litografie, 2014, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 24/32, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    litografie, 1984, 39,5 x 59 cm, sign. DU Tomáš Bím 84, č. 63/80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Kaktus

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (572 €)

    pastel, tužka, fix, papír, 2014, 20,5 x 14 cm, sign. LD Bím 14, pasparta, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 16.000 CZK (572 €)

  • Tomáš Bím

    Kavárenské zátiší

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    litografie, 2007, 64 x 53 cm, sign. DU Tomáš Bím 07, rám, č. 1/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.605 CZK (308 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    litografie, 1996, 53 x 33,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 96, rám, č. 53/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.105 CZK (219 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    V křoví

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:55

    litografie, 20,3 x 10,1 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tabule

    Položka č.: 1067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:53

    litografie, 13,2 x 7,2 cm, sign. DU Bím, č. 26/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Létající draci

    Položka č.: 1066

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:52

    litografie, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Tomáš Bím

    Úplněk

    Položka č.: 1065

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:51

    litografie, 20,3 x 10,2 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:50

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:49

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, č. 30/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Bím

    Jamka č. 5

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:47

    litografie, 1989, 9,1 x 14,1 cm, sign. PD Bím 89, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Reklama pod mostem

    Položka č.: 1060

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:46

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 1059

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:45

    litografie, 10,8 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Bím

    Balónové létání I.

    Položka č.: 409

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ve skleníku

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (118 €)

    litografie, 1993, 65 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, č. 6/100, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.100 CZK (147 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 410

  • Tomáš Bím

    Múzák Gaston

    Položka č.: 149

    tuš, akvarel, papír, 1977, 30,4 x 28,6 cm, sign. LD Tomáš Bím 77, při okrajích zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Plácky

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 5x sign. litografie T. Bím, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Závod Praha - Plzeň

    Položka č.: 444

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2011, 64,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, 47/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (190 €)

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.300 CZK (190 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 442

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 441

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 440

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (140 €)

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Park

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    suchá jehla, 1979, 49 x 32,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)