• Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi II.

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:21

    lept, 39,5 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 51/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi I

    Položka č.: 81

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:20

    lept, 39,2 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 30/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:18

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Šlechtična

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:00

    litografie, 2017, 14,5 x 25,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, autorský tisk

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    N.Y. Central

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:59

    litografie, 2012, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 49/80

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Ven

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:54

    litografie, 2019, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 3/80

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Žena a pumpař

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:50

    litografie, 2006, 15,1 x 19,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Motorka

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:48

    litografie, 2012, 20,5 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dvě pumpy

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:44

    litografie, 2019, 25,1 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 28/80

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cyklus Porsche (4 ks)

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:37

    litografie, 2011, 4krát 9,3 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 52/100, 67/100, 76/100,56/100

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Fiakr

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:26

    autorizovaný C-print , 1949, 23,3 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Devatenáctka

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:25

    autorizovaný C-print , 1948, 16,4 x 21,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Martin Bouda

    Bílý automobil

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:22

    litografie, 2009, 9,2 x 19,4 cm, sign. PD M. Bouda 09, 99/100, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cavalier

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:05

    litografie, 25,1 x 37,1 cm, č. 85/140

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 17:38

    olej, karton, 48 x 37,5 cm, PD monogr. V. Z., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Sargis Zakarjan

    Pištec

    Položka č.: 921

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 17:32

    kombinovaná technika, karton, 2006, 43 x 33 cm, sign. LD Sargis Zakarjan 2006, rám, autor se narodil v arménském Jerevanu, kde absolvoval na místní Akademii výtvarných umění. Od roku 1993 žije a tvoří v Praze. K jeho nejčastějším technikám patří olej, akryl a perokresba. Jeho díla jsou zastoupena v …

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 871

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:42

    litografie, 1946, 12 x 5,5 cm, značeno na desce T.46., rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Anděl

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:39

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Švengsbír, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:33

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:25

    litografie, 64 x 39,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, značeno LD S. V. U. MÁNES SVÝM ČLENŮM NA ROK 1930, zažloutlý papír,na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:21

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1988, 66 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 848

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:19

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 66 x 43 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě květiny ve váze

    Položka č.: 847

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:18

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 64,5 x 43,5 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 843

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:14

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    Položka č.: 830

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:01

    litografie, 1988, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová 1988, rám, č. 20/30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:57

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.702 CZK (101 €)

  • Emma Srncová

    Roztržená pusa

    Položka č.: 814

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:48

    litografie, 1999, 49 x 65 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 39/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Slovenský Bakchus

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:32

    olej, plátno, 2015, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2015, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    Položka č.: 800

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:31

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Viktor Seifert

    (1894-1959)

    Prachovské skály

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:25

    olej, karton, 1944, 59 x 50 cm, sign. PD Seifert 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. K. Krattnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)