• Franz Schenk

    Šel dráteník po ulici...

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Měla jsem holoubka...

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    Skákala bába přes rybník...

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Počkej já povím...

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:32

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Franz Schenk

    Krůcaj, krůcaj, vykrůcaj...

    Položka č.: 31

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Hrály dudy u pobudy...

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:26

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Proč bychom se netěšili

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Utíkej Káčo utíkej...

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:08

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michal Singer

    Krev kosmonautů

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:46

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 90 x 60 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Cesta podzimní krajinou

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:45

    kvaš, papír, 20 x 15 cm, sign. PD K.T. Sigmund, rám, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 1026

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 1025

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Semrád

    (1910-1980)

    Schoulená

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:42

    lavírovaná kresba tuší, 25,8 x 19,5 cm, sign. PD Semrád

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Start

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:41

    fotografie, 2005, 26 x 16,8 cm, sign. PD Sejkot 2005, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Jesus Christina

    Položka č.: 1022

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:40

    fotografie, 2008, 24 x 16 cm, sign. PD Sejkot 23.2./2008, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.501 CZK (61 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 1021

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:39

    dřevoryt, 16,2 x 12,2 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Savšenko

    Pohanský pantheon

    Položka č.: 1020

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:38

    lept, 1993, 53,3 x 32,2 cm, sign. PD azbukou Savšenko 93, 8/18, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Viktor Savchenko

    Smutek

    Položka č.: 1019

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:37

    lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Saska

    Usedlost

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:36

    akvatinta, 1981, 26,2 x 31 cm, sign. PD Josef Saska, 14/50, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Saska

    Horizont I.

    Položka č.: 1017

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:35

    akvatinta, 49 x 27,5 cm, sign. PD Josef Saska, 3/20, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Saska

    Položka č.: 1016

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:34

    lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:33

    olej, plátno, 30 x 25 cm, sign. PD Salajka, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 1014

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:32

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. DU Salajka, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 1013

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:31

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD Salajka, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 1012

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:30

  • Různí autoři

    Soutisk

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:29

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, sign. dole, č. 30/200, M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, L. Kuklík, M. Lesařová - Roubíčková, D. Toušová, K. Zeman, E. Smrčicová, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, K. Demel, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, N. Čančíková, při okraji roztržený, lehce pokrče…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • K. Rücker

    Kytice růží

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:28

    olej, karton, 53 x 71 cm, sign. PD K. Rücker, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Pohled z Děvína

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:27

    tuš, papír, 2016, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Nový svět

    Položka č.: 1008

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:26

    tuš, papír, 2016, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)