• Milan Bauer

    Výlet s párou

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:27

    lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Petr Ptáček

    Eight Balls

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:28

    litografie, 2023, 37 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 21/80

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Petr Ptáček

    1959 Dodge Coronet

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:29

    litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 36/80

  • Petr Ptáček

    1944 Dodge Monaco California Highway Patrol

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:30

    litografie, 2023, 27 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 24/80

  • Petr Ptáček

    1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:31

    litografie, 2024, 18 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 50/70

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Vršovice 1930

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:32

    litografie, 2019, 25 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 15/80

  • Petr Ptáček

    Dívka a VW T2

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:33

    litografie, 2023, 17 x 33 cm, sign. Petr Ptáček 2023, č. 48/80

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mezi krami

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:34

    litografie, 2004, 37,8 x 28,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 22/40

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)