• Rembrandt van Rijn

    (1606-1669)

    Rembrandt´s Father (Rembrandtův otec)

    No.: 986

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:12

    mědirytina, 16,3 x 12,8 cm, značeno LD Rembrandt pinx. , PD Appolsd sc., papír na pravém okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Merkel

    Boy and Dog (Chlapec a pes)

    No.: 987

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:13

    mědirytina, 16 x 13 cm, značeno. PD Merkel, papír na okrajích nepatrně ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • D. J. Pound

    St. Agnes (Svatá Anežka)

    No.: 988

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:14

    mědirytina, 16,5 x 13,5 cm, značeno. PD D. J. Pound sc., papír na okrajích lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Simon and Pera (Simon a Pera)

    No.: 989

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:15

    mědirytina, 12,5 x 16 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na pravém okraji papíru nažloutlé flíčky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Toilette (Toaleta)

    No.: 990

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:16

    mědirytina, 16,5 x 12,3 cm, značeno. PD A. H. Payne sc.,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    La Mode

    No.: 991

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:17

    tisk, akvarel, 19 x 16 cm, zažloutlý papír, na rozích lehce pokrčen,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    La Mode

    No.: 992

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:18

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Libočanská branka v Žatci

    No.: 993

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:19

    mědirytina, 13 x 17,4 cm, značeno LD Wilhelm Kandler fecit., značeno PD Aus der Kunst Anstalt v C. F. Merkckel Leipzig, nepatrně pokrčený papír na okrajích, , the disciple of prof. F. Waldherr

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Křížová chodba v bývalém klášteře dominikánů v Českých Budějovicích

    No.: 994

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:20

    kolorovaná mědirytina, 15,3 x 11,7 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculprit, LD Jos. Hellich fecit, papír na okrajích ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Hrob knížete Vratislava u Sv.. Jiří v Praze

    No.: 995

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:21

    kolorovaná mědirytina, 8 x 12,5 cm, značeno PD, CF. Merckel se Leipzig; LD Jos. Hellich pinx. , na papíru nahnědlé flíčky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Köhler

    Zámek v Děčíně

    No.: 996

    Auction price: 480 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:22

    mědirytina, 10 x 15 cm, značeno PD Stahlst. v. L. Oeder; LD Gez. v. C. Köhler, lehce zašlý papír, na pravé strany jsou rohy lehce pokrčeny,

    Current price: 480 CZK (18 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Mikuláše v Lounech

    No.: 997

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:23

    mědirytina, 13,5 x 11,7 cm, značeno PD Stahlst. v. E. Höfer; LD Gez. v. C- Würbs, lehce nažloutlý pappír, na okrajích je papír ztmavlý,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    No.: 998

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:24

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    No.: 999

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:25

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp.,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Krocení koně

    No.: 1000

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:26

    mědirytina, 23,5 x 31,6 cm, značno LD J. El. Ridinger pinsc. Et del.; PD Martin Elias Ridinger filio meo ceri incis,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • August Haun

    (1815-1894)

    Plzeň

    No.: 1001

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:27

    litografie, 19 x 26,3 cm, značeno PD Druck v. W. Korn in Berlin; LD Gez. u lith. V. A. Haun, papírová pasparta, místy několik lehce nažloutlých flíčků,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Thomas Cheesman

    (1760-1834)

    Švadlena

    No.: 1002

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:28

    tečkovaný lept, 29,2 x 21,2 cm, značeno PD T. Cheeseman Sculpsit. Pupil of F. Bartolozzi. R. A.; LD G. Rommey pinxit., papírová pasparta,

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Joseph Adalbert Hellich

    (1807/10-1870)

    V doprovodu andělů

    No.: 1003

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:29

    mědirytina, 22 x 16,7 cm, značeno LD J. A. Hellich inv. et pinx., PD C. Wiesner sc., nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    No.: 1004

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:30

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    No.: 1005

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:31

    Porážka francouzů v Holandsku

    No.: 1006

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:32

    mědirytina, 31 x 39,2 cm, papír uprostřed přeložen, na papíře místy zažloutlé skvrny,

  • Midolie

    Napoleon na ostrově Sv. Helena

    No.: 1007

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:33

    litografie, 24 x 30 cm, značeno LD Midolie, Ecriv. Composit., PD Lith. d. E. Simon fils Edit a Strasbourg, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Kůň

    No.: 1008

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:34

    mědirytina, 20,8 x 29,3 cm, zažloulý papír, místy zažloutlé flíčky; papír dvakrát přeložen,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Výstavní síň

    No.: 1009

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:35

    kolorovaný tisk, 19 x 13,5 cm, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Paulus Potter

    (1625-1654)

    Na pastvě

    No.: 1010

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:36

    mědirytina, pozdější otisk z původní desky, 1649, 17,9 x 19,9 cm, značeno LD Paulus Potter fn. et. f: 1649, papír přeložen,

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Soleil chasse la Nuit

    No.: 1011

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:37

    lept, 12,1 x 30,1 cm, značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx., zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    (1920-2010)

    Psiche

    No.: 1012

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:38

    mědirytina, 13 x 10 cm, z druhé strany papíru tištěný text, knižní ilustrace, okraje papíru lehce zažloutlé,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    No.: 1013

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:39

    lept, 19 x 13,7 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, papír na okrajích zažloutlý, na pravém okraji papíru dírka,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Veritable Portrait du tres fameux Seigneur messire Quinquenpoix

    No.: 1014

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:40

    mědirytina, 1720, 20,2 x 30,6 cm, zašlý papír, několika krát přeložen, kousek papíru na pravém okraji odřezán,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Habitations de Bateaux

    No.: 1015

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 15:41

    litografie, 1842, 28 x 48,5 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, v levém spodním roh…

    Current price: 900 CZK (33 €)