• Miloš Stránský

    Zapomenutá zeď

    No.: 245764

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:57

    fotografie, 1983, 16,1 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Muž a dva koně

    No.: 217413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:00

    tuš na papíře, 12 x 15 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník

    No.: 217419

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:01

    fix, papír, 15 x 14 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    No.: 217451

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:02

    tuš na papíře, 9 x 19 cm, sign. PD JP,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    No.: 217452

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:03

    propiska, 14,5 x 19 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    No.: 217679

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:04

    litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jelínek

    No.: 217702

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:05

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 8/110,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    No.: 217703

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:06

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 29/110, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miroslava Dolínková

    (1913)

    Staroměstské náměstí

    No.: 219373

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:07

    litografie, 14,2 x 22 cm, sign. PD M. Dolínková, pasparta, č. 145/150,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Kožíšek

    (1856-1930)

    V parku

    No.: 219605

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:08

    olej, plátno, 1929, 27 x 39 cm, sign. PD FKožíšek 1929, rám, místy poškozené plátno, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Karel Laube

    (1888)

    Chalupy u březového lesa

    No.: 220022

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:09

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. LD K. Laube, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pozdravy z rodného kraje

    No.: 220997

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:10

    litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní "Pozdravy rodného kraje" od Stanislava Hlinovského, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    No.: 223697

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:11

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pták (Ex libris Václav Grégr)

    No.: 223945

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:12

    dřevoryt, 1963, 8,6 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, vzadu razítko autora, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Motýl

    No.: 223991

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Anděl strážný

    No.: 224206

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:14

    dřevoryt, 11,8 x 6,8 cm, sign. PD Janoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, , studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Nedvěd

    Krajina pod horami

    No.: 224247

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:15

    olej, karton, 1963, 49,5 x 59 cm, sign. LD Nedvěd 1963, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    No.: 225298

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:16

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Zima

    No.: 225302

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:17

    olej,karton , 21,5 x 29,5 cm, sign. LD J. Černý, rám, na rámu drobná poškození, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    No.: 226108

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:18

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    No.: 226650

    Auction price: 4.200 CZK (156 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:19

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem,

    Current price: 4.200 CZK (156 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    No.: 226779

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:20

    litografie, 5,5 x 9 cm, sign. PD C. Bouda, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    No.: 227720

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:21

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10,

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Bohumil Ullrych

    Texas

    No.: 228143

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:22

    tužka, kvaš, pastel, papír, 1929, 22,3 x 30,8 cm, sign. PD BUllrych 1929, při okrajích pokrčený papír, ,

  • Bohumil Ullrych

    Kodaň

    No.: 228145

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:23

    tužka, kvaš, papír, 1921, 15,8 x 20 cm, sign. PD Boh. Ullrych 21, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    No.: 228505

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:24

    litografie, 1970, 10,3 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 70,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Bérová

    Město

    No.: 228517

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:25

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:26

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Vesnice

    No.: 228520

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    No.: 228525

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:28

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté,

    Current price: 50 CZK (2 €)