• Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    No.: 245577

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:58

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    No.: 245578

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:00

    litografie, 29 x 21 cm, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét dívky

    No.: 245579

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hanák

    Věže kostela

    No.: 245581

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:06

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:08

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    Návrat z fronty

    No.: 245583

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:10

    litografie, 1947, 11 x 17 cm, sign. LD V. Sedláček 47, při okrajích zašpiněno,a při levémokraji zahnědlé skvrnk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    No.: 245584

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:12

    dřevoryt, 8 x 11,2 cm, č. 87/200, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pávice

    No.: 245585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:16

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:18

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Facebook

You must login first.