• Martin Balcar

    Tak na to není opravdu co říct

    No.: 251805

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:06

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Balcar

    No.: 251806

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:07

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,5 x 49 cm, sign. DU M. Balcar 1998

  • Martin Balcar

    To místo

    No.: 251807

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:08

  • Martin Balcar

    No.: 251808

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:09

  • Martin Balcar

    No.: 251809

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:10

    akvarel, papír, 1997, 36,5 x 25,5 cm, sign. vzadu M. Balcar 97

  • Martin Balcar

    No.: 251810

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:11

  • Martin Balcar

    No.: 251811

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:12

  • Marie Filippovová

    Sněhové vločky

    No.: 251812

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:13

    lavírovaná kresba tuší, 2013, 58,5 x 41 cm, sign. na zadní straně Marie Filippovová, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • František Hubatka

    Makové pole

    No.: 251813

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:14

    kombinovaná technika, papír, 93 x 65 cm, sign. PD Hubatka, rám,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Michal Matzenauer

    No.: 251814

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:15

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1986, 37,5 x 50 cm, sign. LD Matzenauer 86, the member of The New Association of Prague Artists

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Pelejn

    No.: 251815

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:16

    kombinovaná technika, papír, 2000, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Pelejn 2000, rám

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Prokop

    Horká diagonála

    No.: 251816

    Auction price: 3.700 CZK (148 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:17

    akvarel, papír, 1991, 40 x 40 cm, sign. PD Zdeněk Prokop 91, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, , the disciple of prof. M. Holy, A. Pelc and V. Sychra, member of Geometrie

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

  • Martin Balcar

    To byl první v Tricu dělaný

    No.: 251817

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:18

  • Martin Balcar

    No.: 251818

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:19

  • Jan Gabler

    Působení

    No.: 251819

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:20

    serigrafie, 62 x 43 cm, sign. PD Jan Gabler 95, rám, a. t., the disciple of prof. Blazej and Vysansky at The Graphic School in Prague

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Manželství

    No.: 251820

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:21

    tuš, papír, 18 x 27 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, pasparta mírně otřepená, , studied at The Tertiary School of Film in Cimelice, the disciple of M. Kundera at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XXVII

    No.: 251821

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:22

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XV, olej na překližce

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XV

    No.: 251822

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:23

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XXVII, olej na překližce

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Rybářské domy v Písku

    No.: 251823

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:24

    olej, sololit, 1989, 70 x 100 cm, sign. LD HENDRYCH, rám

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Dan Trantina

    Volant

    No.: 251824

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:25

    olej, sololit, 2004, 122 x 110 cm, vzadu monogr. D 04, rám, při okrajích lehce poškozeno, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Starý lom

    No.: 251825

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:26

    olej, plátno, 1998, 31 x 36 cm, sign. PD J Spěváček 98, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended th…

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    No.: 251826

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:27

    lité laky, papír, 1989, 88,5 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 89, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nást…

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Bohumír Gemrot

    Žena, která má srdce

    No.: 251827

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:28

    akryl, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD Gemrot, olištováno

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Ladislav Klusáček

    Jazzboat

    No.: 251828

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:29

    kombinovaná technika, karton, 1986, 52 x 33,4 cm, sign. LH Klusáček 86, rám, na rámu drobné oděrky, , disciple of Prof. F. Jiroudek at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    No.: 251829

    Auction price: 80.000 CZK (3.200 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:30

    Current price: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    No.: 251830

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:31

    kombinovaná technika, olej, plátno, 2003, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Salajka 2003

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    No.: 251831

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:32

    kombinovaná technika, olej, plátno, 2003, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD J. Salajka 2003

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    No.: 251832

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:33

    olej, plátno, 2004, 50,5 x 45 cm, sign. PD Salajka 04

  • Ivan Sedliský

    (1926-1999)

    Václav Klaus

    No.: 251833

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:34

    olej, plátno, 85 x 70 cm, sign. DU Ivan, vzadu popsáno autorem,

  • Ivan Sedliský

    (1926-1999)

    Václav Havel

    No.: 251834

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:35

    olej, sololit, 106 x 85 cm, sign. DU Ivan,

    Current price: 12.000 CZK (480 €)