• Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lípa

    No.: 278926

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:11

    pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Dvě tváře

    No.: 226689

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:12

    akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Vlčí máky

    No.: 226688

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:13

    akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Rozhlásek

    No.: 274118

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:14

    tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, E. Dite and V. H. Brunner, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Highway

    No.: 221689

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:15

    fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Opička

    No.: 221688

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:16

    fotografie, 39 x 28,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Stanislav Nedorost

    (1945-2007)

    Šašek a královna

    No.: 281789

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:17

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    No.: 281799

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:18

    oil, cardboard, 32,5 x 24,5 cm, signed lower/right Aug. Osk. Nestler, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Souboj s drakem

    No.: 276807

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:19

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Matka s dítětem

    No.: 277783

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:20

    pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Dáma s růžemi

    No.: 281810

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:21

    olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    No.: 281780

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:23

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Zátiší s ovocem a džbánkem

    No.: 276808

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:24

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    No.: 269125

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:27

    oil, canvas, 1953, 34 x 42,5 cm, sign. LN K. Oberthor 30. 4. 53, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Estimate: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Karel Oberthor

    Pranostika - duben

    No.: 273722

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:28

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    No.: 277814

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kavkaz I.

    No.: 281781

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:30

    olej, malířská lepenka, 1971, 37 x 110 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní strně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Oči

    No.: 257676

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:31

    oil, hardboard, 110 x 107 cm, signed , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Estimate: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Snížek

    Zámek

    No.: 250510

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:33

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Eva Šimšíková

    Tři muži v kloboukách

    No.: 268906

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:34

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)

    No.: 277910

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:35

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Lesní divadlo

    No.: 262011

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:36

  • Jan Tichý

    Cesta III.

    No.: 244844

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:37

    tužka, papír, 2004, 80 x 57 cm, sign. PD J. Tichý 2004, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Jan Tichý

    Vzpomínka

    No.: 162824

    Auction price: 3.400 CZK (142 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:38

    pencil, paper, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. RD J. Tichý 97, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.400 CZK (142 €)

  • Mirka Věrčáková

    Kamarádi, nic vepřového nám není cizí

    No.: 257156

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:39

    tempera, pastel, papír, 2012, 29,7 x 21 cm, sign. PD Mirka 2012, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Mirka Věrčáková

    Vót těchníka!

    No.: 257149

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:40

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Mirka Věrčáková

    Zdravý rozum

    No.: 221128

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:41

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Mirka Věrčáková

    Mladočechové

    No.: 221127

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:42

    koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Mirka Věrčáková

    Poznej sebe sama

    No.: 217747

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:43

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Mirka Věrčáková

    Život škodí zdraví

    No.: 217746

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:44

    Current price: 400 CZK (17 €)